MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Sivil Toplum, Spor, Toplum » Nike Halı Saha Ligi’nde Binlerce Futbol Tutkunu Şampiyonluk İçin Yarışacak!

Nike Halı Saha Ligi’nde Binlerce Futbol Tutkunu Şampiyonluk İçin Yarışacak!TAKIMINI KUR, SAHAYA ÇIK, SONUNA KADAR MÜCADELE ET!

 

NIKE HALI SAHA LİGİ KAYITLARI BAŞLADI

 

 

Türkiye Futbol Federasyonu ve Nike tarafından bu sene beşincisi organize edilen Nike Halı Saha Ligi kayıtları başladı. Lise ve üniversite kategorisinde düzenlenecek olan ligin kayıtları 6 Mayıs’ta sona erecek.

 

 

Türkiye Futbol Federasyonu’nun ve Nike’ın Türkiye’de spor kültürünün oluşması ve geliştirilmesi adına organize ettikleri Nike Halı Saha Ligi’nin kayıtları 15 Nisan’da başladı. Lise ve Üniversite kategorilerinde düzenlenecek olan ligin kayıtları 6 Mayıs’ta sona erecek. Katılımın ücretsiz olduğu Nike Halı Saha Ligi’ne futbolseverler www.nikehalisahaligi.com adresinden başvuruyor. Ön kayıt formunu dolduran katılımcılar, belgelerini takım olarak okul yönetimine teslim ederek organizasyonda yer alabiliyor. Takımın fikstürdeki yeri, oynayacağı saha ve maç saatleri gibi bilgiler 7 Mayıs’tan itibaren www.nikehalisahaligi.com adresinden öğrenilebilecek.

 

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bir sertifika sistemine tabii tutulup, olanaklarına göre derecelendirilen halı sahalarda düzenlenecek organizasyonun il elemeleri Mayıs ayı içinde oynanacak. Nike Halı Saha Ligi Türkiye Finali ise 7-9 Haziran tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek. İl birincisi olan tüm lise ve üniversite takımları üç gün sürecek futbol festivaline katılacak.

 

Lise kategorisinde 15-18 yaş arasındaki lise öğrencilerinin, üniversite kategorisindeyse 16-35 yaş aralığındaki öğrencilerin katılacağı Nike Halı Saha Ligi, Türkiye genelince yüzlerce halı sahada gerçekleşecek. 6 as 2 yedek oyuncudan oluşacak takımlar, 2 devre halinde oynayacak. Beraberlik durumunda seri penaltı atışlarına geçilecek.

 

Nike’ın her zaman her yerde futbol anlayışı doğrultusunda futbolu gençlere sevdirmek amacıyla düzenlenen ‘Nike Halı Saha Ligi’ ile organizasyona katılanlar futbola doyacak.

 

 

Etiketler: , , , , ,
📆 22 Nisan 2013 Pazartesi 16:26   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR