MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Belediye, Flaş, Genel, Manşet, Sivil Toplum, Toplum, Yazarlar » Dombıra, Kızıl Elma akımı, Ak Parti
Kenan GÜLERCİ

Dombıra, Kızıl Elma akımı, Ak PartiAk Parti seçim şarkısı Dombıra ile rakiplerine öyle bir gol attı ki, bunun sesi sadece 30 Mart 2014’te değil, 2023 – 2071’lere kadar duyulabilir.

 

 

Türk milletinin duygularına hitap etmek çok kolay değil.

Türk milleti duygusaldır, ancak çok akıllıdır ve kendi iradesiyle çok önemli başarılara imza atmıştır. Tercihlerini genellikle doğrudan yana kullanmıştır. Bazı dönemler eli zayıflatılmış olduğundan dolayı gerçek iradesini yansıtamadığı olmuştur. Lakin, her zaman hür iradesiyle hareket ettiğinde mutlak tarih yazacak işler yapmıştır.

Ak Partinin seçim startını Ankara Arena spor kompleksinde Başbakan Erdoğan resmen verdi. Gerçek bir şölen ve şov yapıldı. 12 Yıllık Ak Parti iktidarında yapılan işler yatırımlar, ülkenin geldiği nokta özetlendi. Ana tema Türk milleti, Türkiye ve bugünkü lideri Recep Tayyip Erdoğan. Yani nam-ı değer Uzun Adam.

Dombıra, Kürşat ve Kırk Yiğit mükemmel bir sentez…

Bugünkü gösteriden akılda kalan en önemli şey seçim şarkısı Dombıra, Kürşat ve 40 yiğit Türk Kahramanı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kırka yakın Kurmayları, Dombıra Kızıl Elma akımı.

Nogay Türklerine ait, Orta Asya Türklerini anlatan ‘Dombra şarkısı’, AK Parti’nin seçim çalışmaları dahilinde Uğur Işılak tarafından yeniden yorumlandı.

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/gundem/134315.aspx

Kızıl Elma akımı yeniden canlandı, hemde son zamanlarda bir takım çevreler tarafından yıpratılmaya çalışılan Milli İstihbarat Teşkilatı ile özdeşleşerek. Yaklaşık bir ay kadar önce TRT 1 de yayınlanmaya başlayan Yapımcılığını ünlü film yönetmeni Osman Sınav’ın üstlendiği Kızıl Elma dizi filminde fon müziği olarak kullanılan Dombıra şarkısı o üstü küllenmeye yüz tutmuş milliyetçi duyguları yeniden alevlendirdi. Hemde ülkemiz için yaptıkları başarılı çalışmalarıyla bugünün Kürşatları ve cesur yiğitleri tarafından.

Kızıl Elma filminde MİT’in bugünkü yapısı – yönetimi ve ülke gerçekleri anlatılıyor. Bazı kesimlerin hedefi haline gelen MİT Müsteşarının hayatından kesitler örneklendiriliyor. Filmde de canlandırıldığı gibi Şanlı Urfa Ceylan Pınar sınırında meydana gelen kahramanlık olayı.

Toparlayacak olursak,

Kürşat ve 40 yiğit Türk Kahramanı, Dombıra,

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kırka yakın Kurmayları, Dombıra Kızıl Elma akımı.

MİT Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarı ve kahramanca ülke için yaptığı icraatları, Dombıra, Kızıl Elma akımı.

Evet Ak Parti Milli Görüşçü, Muhafazakar ve Milliyetçi, yani Kızıl Elma akımıyla Dombıra müziği eşliğinde çok etkileyici bir harmanlama oldu. Yani Kürşat ve Kırk Yiğit kahramanlar, ülkesi için nasıl savaştıysa, Başbakan Erdoğan ve Kurmayları da bugün aynı anlayışla mücadele etmektedirler.

Türk milleti bu Kızıl Elma akımını ve bu Uzun Adam ile ekibini benimsedi, sevdi. Dombıra müziğini dinlerken Recep Tayyip Erdoğan’ı ülkemiz ve milletimiz için yaptığı hizmetlerle özdeşleştirerek dinleyeceğiz. Milliyetçiliğin, ülke sevgisinin çok çalışmaktan geçtiğini anlattı bu uzun adam 12 senede herkese…

Dombıra müziği ile aynı zamanda Orta Asya Türklerine önemli mesajlar verilmiş oldu. Rakip partililer dahi bu atılan golü kabul ettiklerini itiraf ediyorlar. Ne diyelim ülkemiz için hayırlısı olsun.

Ülken için yaşa, aşkın için öl

Galeri
📆 20 Şubat 2014 Perşembe 23:08   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR