MENÜ ☰
Ramazan Ayı
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Blog, Genel, Gezi-Alışveriş, Manşet, Sivil Toplum, Teknoloji, Toplum » Oto Ekspertizde Lider firma Pilot Garage Kartal Sanayi Şubesi Açıldı

Oto Ekspertizde Lider firma Pilot Garage Kartal Sanayi Şubesi AçıldıTürkiye’nin En İyi Oto Ekspertiz Markası Ödüllü Pilot Garage hizmet kalitesiyle yurt genelinde şube ağını genişletmeye devam ediyor. Türkiye’de ikinci defa düzenlenen İnternational Beauty Awards Ödülleri töreninde En İyi Oto Ekspertiz Markası Ödülünü Pilot Garaj kazandı.

Müşteri memnuniyeti ve güvenilir hizmet anlayışıyla hizmet veren Pilot Garage Kartal Sanayi Oto Ekspertiz Şubesi Esentepe Mahallesi Kocatepe Caddesinde açıldı.

Araç sahiplerinin, 2. El araçlar için Oto Ekspertizden detaylı bir raporla araçlarının durumu hakkında bilgi sahibi olabilmeleri için, Pilot Garage Kartal Oto Sanayi Ekspertiz Merkezi yalnızca 25 dakika içerisinde, sizlere kusursuz bir araç raporlaması sunabilmektedir.

Satın almak istediğiniz araçlarınızın durumunu detaylı bir şekilde öğrenmek ekspertiz yaptırmak için işinin uzmanı sertifikalı ustaların son teknoloji cihazlarla kontrol edilerek gönül rahatlığıyla ekspertiz raporlarıyla hizmet vermektedir.

Pilot Garage Kartal Sanayi Oto Ekspertiz Şubesi iki ortak girişimci Muhasebeci Mali Müşavir Uğur Yığın ve İbrahim Yığın ortaklığıyla açılarak faaliyete başladı.

Randevu İçin : 0 539 86185 80  –  0 216 3068580

Esentepe Mahallesi Kocatepe Caddesi No: 4/A Kartal/İstanbul
www.pilotgaragekartal.com

https://www.instagram.com/pilotgaragekartal.sanayi/

Galeri
📆 05 Aralık 2020 Cumartesi 15:58   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR