MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum » Mustafa Ilıcalı’ya TBMM yolunda hemşeri desteği!
Mustafa Ilıcalı’ya TBMM yolunda hemşeri desteği!


Ak Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekilliği Aday Adaylığına müracaat eden Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı’ya Dadaşlardan tam destek geldi.

Bahçeşehir Üniversitesi Ulaştırma Mühendisliği Bölümü Başkanı ve İBB Başkan Danışmanı Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı Ak Parti İstanbul 2. Bölgeden Milletvekilliği için Aday Adaylık müracaatını yaptıktan sonra hemşerileriyle akşam yemeğinde bir araya geldi. Daha önce 22. Dönem Erzurum Ak Parti Milletvekilliği yapan Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı 07 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde Ak Parti’den İstanbul 2. Bölge Milletvekilliği için Aday Adaylık müracaatını yaptı.

Mustfaa-Ilıcalı-hemseri-destegii--(75)

Dadaşlar, Ilıcalı’yı yine TBMM’de görmek istiyor

İstanbul’da faaliyet gösteren Erzurum vakıf ve dernek temsilcileriyle Kadıköy Filizli Köşk’te bir araya gelen Ilıcalı hem destek istedi, hem birlik beraberlik mesajları verdi. Sunuculuğu Ada Vapuru Şakir’in yaptığı toplantıya katılan çok sayıda dernek ve vakıf temsilcilerinin hepsi Mustafa Ilıcalı’yı TBMM’de vekil olarak görmek istediklerini, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na iletilmek üzere yazdıkları bir önergeyle belirttiler.

Mustafaa-ilicali-tek

Ilıcalı, “ Bu destek beni gururlandırdı, duygulandırdı

Kendisine gösterilen destekten dolayı duygulanan Ilıcalı, “ Bu destek beni gururlandırdı, duygulandırdı, herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Özellikle ulaşım trafik konusunda 35 yıllık bilgi ve tecrübelerimizi İstanbul Büyükşehir Belediyesi hizmetinde paylaştım. Bundan sonraki süreçte yine yurdumuza gerek merkezi idare gerekse İstanbul’un hizmetinde olacağımı belirtmek isterim. İstanbul 2. Bölgeden Milletvekili Aday adaylık müracaatımızı yaptık. İstanbul gibi dünya şehrinin en önemli sorunu ulaşım ve trafik sorunudur. Ulaşım dev projeler yapılıyor yapılmaktadır, lakin bir takım yasal düzenlemelerin daha yapılması gerekmektedir. Allah nasip ederse bu güzel vatanımıza parlementer olarak güzel hizmetler yapmayı arzuluyoruz, desteklerinizi de bekliyoruz ” dedi.

ebubekir-tasyurek-gulumseyen

Taşyürek, Mustafa Hocaya destek olmalıyız!

İBB Ak Parti Gurup Başkanı Ebubekir Taşyürek yaptığı konuşmada, “Kıymetli Mustafa Ilıcalı Hocanın bilgisini tecrübesini bizler gayet iyi biliyoruz lakin, aday listesinde yer alması ve seçilebilmesi için gerekli yerlere çok iyi anlatmamız lazım. İstanbul’da var olan Erzurum’lu nufüs oranına bakıldığında listelerde seçilebilecek yerlerde olabilmesi çok zor değil, zira bu konuyu yüksek sesle dile getirmemiz gerekiyor.

suha-dengizek-koyu

 

Dengizek, Mustafa Ilıcalı’yı TBMM’de görmek istiyoruz

Erzurumlular Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakıf Başkanı işadamı Suha Dengizek’teMustafa Ilıcalı’nın aday adaylık sürecinde Erzurumlu hemşerilerin destek olması gerektiğini dile getirdi. Dengizek, “ Mustafa Ilıcalı Hocamızın gerek kişiliği gerekse Erzurum sevdasından dolayı mutlaka TBMM’de yer alması gerektiğini düşünüyorum. Elimizden gelen desteğimizi vereceğimizi belirtmek istiyorum.

Katılan dernek ve vakıf temsilcileri; İBB Ak Parti Grup Başkanı Ebubekir Taşyürek, Erzurumlular Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakıf Başkanı işadamı Suha Dengizek, Beyoğlu Erzurumlular Vakfı, İstanbul Erzurum Dernekler Federasyonu, Avrasya Erzurumlular Derneği, Pendik, Sultanbeyli, Tuzla, Eyüp, Kurtköy, Kaynarca, Sancaktepe, Arnavutköy Erzurumlular Derneği, Erbirder, Tekmanlılar, Horasanlılar, Hınıslılar Dernek temsilcileri, Mustafa Ilıcalı’nın TBMM’de milletvekili olarak görmek istediklerini belirttiler.

ebubekir-tasyurek-kenan-gulerci

Etiketler:

 

📆 06 Mart 2015 Cuma 23:12   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR