MENÜ ☰
Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Eğitim, Flaş, Genel, Toplum » Kıran kırana yarıştılar
Kıran kırana yarıştılar


Ahmet Şimşek Koleji’nde 6. Sınıflar arası İngilizce kelime, cümle ve anlatım yarışması yapıldı. Yarışmayı 6-A sınıfı kazandı.

 
Ahmet Şimşek Koleji konferans salonunda düzenlenen yarışma kıran kırana, çekişmeli geçti ve birbirinden ilginç görüntülere sahne oldu. İngilizce şarkıların söylendiği, dans, koro, salsa ve piyano gösterilerinin yapıldığı yarışmada salonu dolduran izleyiciler, kendi sınıflarının yarışmacılarını coşkuyla destekledi. Yarışmayı öğrenci velileri de izledi.

 
Yarışmaya katılan sınıf takımlarındaki tüm öğrencilere sertifika dağıtılırken, yarışmanın birinciliğini kazanan Zeynep Dada, Ceyhun Erden, İpek Çelik ve Kaan Çeber’den oluşan 6-A sınıfı takımı da madalyayla ödüllendirildi.

 
Yarışma amacına ulaştı.

 
Yarışmanın oldukça heyecanlı, eğlenceli ve kıran kırana geçtiğini belirten Ahmet Şimşek Koleji, İlkokul-Ortaokul İngilizce Bölüm Başkanı Tuğçe Aşık, “İngilizce kelime, cümle ve anlatım yarışması öğrencilere hem özgüven kazandırdı, hem de İngilizce ezberlerini geliştirdi. Öğrencilerimiz sadece bu yarışma için en az 200 kelime ezberlediler, cümle kurma çalışmaları, anlatım ve tanımlama denemeleri yaptılar. Yarışmamız amacına ulaşmıştır.”dedi.

📆 13 Mart 2015 Cuma 17:09   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR