MENÜ ☰
Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Eğitim, Flaş, Genel, Toplum » Ahmet Şimşek’te imza günü
Ahmet Şimşek’te imza günü


Yazar Filiz Tosyalı; “Ufkumu açıyorlar.”

 
Çocuk ve Gençlik Kitapları yazarı Filiz Tosyalı, Ahmet Şimşek Koleji’nde düzenlenen etkinlikte “Eğlenceli öyküler, buluşlar ve doğa” konulu seminer verdi, öğrencilerle söyleşi yaptı.

 

Kendisine yöneltilen soruları da yanıtlayan Tosyalı, daha sonra kitaplarını imzaladı.
“Ne okuduklarını çok iyi biliyorlar.”

 
Ahmet Şimşek Koleji’nde düzenlenen etkinlikte öğrencilerle çok güzel bir gün geçirdiğini belirten Filiz Tosyalı, “Burada çok iyi bir nesil görüyorum. Okumayı çok seviyorlar. Asıl önemlisi de, ne okuduklarını çok iyi biliyorlar. Bu durum, bir yazar olarak beni çok duygulandırdı. Ben onlara bir şeyler öğretmek için yazmıyorum. Onların ufuklarını açmak için yazıyorum ama her seferinde onlar benim ufkumu açıyorlar. Bu çocukların öğretmenlerini, anne ve babalarını kutluyorum.”dedi.

 
“Eski dostum.”

 
Ahmet Şimşek Koleji Genel Eğitim-Öğretim Yöneticisi Yasemin Kumral Şimşek ise, Yazar Filiz Tosyalı’nın çok eski bir dostu olduğunu vurgulayarak şunları söyledi; “Filiz Tosyalı Türkiye’nin tanıdığı, hepimizin medarı iftiharı olan önemli bir çocuk hikayecisidir. En önemlisi de çok eski bir dostumdur. Bizi kırmadı, okulumuza geldi, mutlu olduk, teşekkür ederiz. Çocuklarımız da onu çok seviyorlar, öğrencilerimizin büyük coşkusu da bunu gösteriyor.”

📆 16 Mart 2015 Pazartesi 12:07   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR