MENÜ ☰
Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Genel » Ödül üstüne ödül kazanıyorlar
Ödül üstüne ödül kazanıyorlar


Ahmet Şimşek koleji öğrencileri ödül kazanmayı alışkanlık haline getirdiler.

 

Ahmet Şimşek Koleji öğrencileri, Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği, Kartal Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı Satranç Takım Turnuvasında dördüncü oldu. Ahmet Şimşek Koleji ayrıca, Okulistik sınavlarındaki başarısını da katlayarak sürdürdü.
Kartal’daki 12 okul ve 40 sporcunun katıldığı satranç turnuvasında Küçükler Kategorisinde takım halinde dördüncü olan Musa Mahmut Yıldırım, Yağmur Aleyna Taşdemir, Boğaçhan Evrensay ve Mehmet Efe Tekiz ile Türkiye genelinde yapılan, yüz binlerce öğrencinin katıldığı 3. Okulistik sınavlarında birincilik dahil, çeşitli dereceler elde eden öğrencilere madalya ve ödüller verildi.

 
Satranç sporuna düşünebilen, sorgulayabilen, ileriyi görebilen, analizi yüksek ve ufku açık genç bireyler  kazandırmak adına Türkiye Satranç Federasyonu’nun katkılarıyla gerçekleştirilen turnuvada dördüncü olan sporcularla, Okulistik şampiyonlarının ödüllerini, Ahmet Şimşek Koleji Genel Eğitim-Öğretim Yöneticisi Yasemin Kumral Şimşek ve Koordinatör Altay Murat Şimşek verdi.

📆 28 Mart 2015 Cumartesi 14:44   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR