MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Dikkat Çekenler, Gençlik, Genel, Manşet, Sağlık, Sivil Toplum, Toplum » Çocuklar İçin Acil Servis Bölümü
Çocuklar İçin Acil Servis Bölümü


Çocuklar İçin Acil Servis

Günden güne artan hasta yoğunluğunun ihtiyacına cevap vermek üzere Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Pendik Belediyesinin desteğinde yeni bir acil bölüm kazandırılıyor. Yeni yapı genel acil, mevcut yapı ise çocuk acil olarak hizmet verecek.
Pendik Belediyesi ve hayırsever bir işadamının katkısıyla Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Üniversitesi’nde çocuk hastalar için acil bölümü olacak. Hasta sayısı her geçen gün artan hastaneye toplam 1.900 metrekare alana sahip acil bölümü inşaatına başlandı. İki katlı inşaatın kısa sürede tamamlanıp hizmet vermesi bekleniyor. Planda yapılan değişiklikle genel acil bölüm, yeni yapılacak binada hizmet verecek. Çocuk acil ise mevcut yerde daha geniş bir şekilde devam edecek. Böylelikle çocuk acil servisi, tam donanımlı bir şekilde hastalarını kabul edecek.

Başkan Şahin, her aşamasıyla ilgileniyor

Projeyi başından beri takip eden Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, inşaat esnasında da incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi alıyor.

📆 18 Haziran 2015 Perşembe 16:23   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR