MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Belediye, Dikkat Çekenler, Etkinlikler, Genel, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Altınok Öz Oto Sanayi Sitesi Esnafıyla İftarda Buluştu

Altınok Öz Oto Sanayi Sitesi Esnafıyla İftarda BuluştuKartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, iftarını Kartal Oto Sanayi Sitesi esnafıyla birlikte açtı.
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, orucunu Kartal Oto Sanayi Sitesi esnafıyla birlikte açtı. Kartal Belediyesi’nin düzenlendiği iftar yemeğine Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, CHP Kartal İlçe Başkanı Erdal Kıskanç, Kartal Oto Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Demirhan, Yönetim Kurulu üyeleri, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları Ömer Fethi Gürer, Gülcemal Fidan, Ali Apaydın, Karyapsan Yönetim Kurulu Başkanı Nizamettin Zorgül, Özel Kalem Müdürü Mustafa Fehmi Okay, Kartal Oto Sanayi Kurucu üyeleri Mehmet Özbek, Seyfi Sancaklı, Kartal Bakkal ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Erol Demirci ve yaklaşık 2 bine yakın Kartal Oto Sanayi Sitesi esnafı katıldı.
Kartal halkı olarak biz büyük bir aileyiz
Kartal Oto Sanayi Sitesi’nde verilen iftar yemeğinde Başkan Op. Dr. Altınok Öz, tüm İslam âleminin mübarek Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dileyerek, ‘Kartal halkı olarak biz büyük bir aileyiz. Bu ailenin içinde olmaktan, bu ailenin yöneticisi olmaktan çok mutluyum ve gurur duyuyorum. Kartal’ı seviyoruz. Bugün bu iftar yemeğinde oto sanayi esnafıyla birlikte olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Dernek Başkanı ve dernek yönetim kuruluyla sıcak bir ilişkimiz var. Her yıl böyle bir organizasyon yapıyoruz. Bugün de sanayici esnaflarla ve belediye çalışanlarıyla bir araya geldik. Kartal olarak çok büyük bir aileyiz. Dolayısıyla biz büyük bir ailenin fertleri olarak aynı masada kardeşlerimizle iftarımızı açacağız. Allah iftarımızı kabul etsin. Allah gelecek sene yine beraber olmayı nasip etsin. Allah işlerinizde başarı, bereket, hayırlı kazançlar nasip etsin.” dedi.
Kartal Oto Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Demirhan, “Geleneksel hale getirdiğimiz iftar şölenimizi bu yıl, değerli Belediye Başkanımız Altınok Öz verdi. Başkanımız oto sanayi sitemize çok yardımlarda bulundu, ne istediysek yapmıştır. Bugün de vermiş olduğu iftar ve çok büyük nezaket göstererek başkan yardımcılarıyla, ekibiyle iftarımıza katılarak bizleri onurlandırmıştır. Tüm oto sanayi esnaflarım adına kendisine çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.
Kral FM canlı yayın yaptı
2 bin oto sanayi esnafı ve çalışanın katıldığı iftar yemeğini, Kral FM canlı yayınla dinleyicilerine aktardı. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’de Kral FM’in canlı yayınına katılarak dinleyicilerin Ramazan ayını kutladı, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Kartal Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmetleri ve projeleri anlattı.
Kartal Merkez Camii emekli müezzini Vedat Özbaş ve ilahi gurubunun söylediği birbirinden güzel ilahiler de iftar programına ayrı bir tat kattı. İftar yemek duasıyla sona erdi. Programın sonunda iftara katılan oto sanayi çalışanları Başkan Altınok Öz ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

📆 27 Haziran 2015 Cumartesi 14:56   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR