MENÜ ☰
Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Dikkat Çekenler, Genel, Manşet, Sivil Toplum » KARTALLI MUHTARLAR EYLÜL AYI TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ
KARTALLI MUHTARLAR EYLÜL AYI TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ


KARTALLI-MUHTARLAR-EYLÜL-AYI-TOPLANTISINDA-BİR-ARAYA-GELDİ-(1)Kartallı muhtarlar, Kartal Belediyesi tarafından her ayın ilk haftası düzenlenen muhtarlar toplantısında bir araya geldi. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün, göreve başladığı 2009 yılından beri ilçede her ay yaptığı muhtarlar toplantısında, Kartal’daki sorunlar ile bu sorunların nasıl giderileceği konuşuldu.

 

Kartal Belediye binasında gerçekleşen Eylül ayı Muhtarlar toplantısına; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, Av. Hüsnü Yeşilyurt, Teknik Başkan Yardımcısı Ali Apaydın ve Kartal Belediyesi Özel Kalem Müdürü Mustafa Fehmi Okay katıldı.

 

Yaptığı konuşmada ayrım yapılmadan her mahalleye eşit hizmet sunma çabasında olduklarını belirten Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, “Kartal Belediyesi olarak, Kartal’ın daha yaşanılır bir kent olabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Burada her ay sizinle bir araya gelerek mahallelerin sorunlarını ve bu konudaki çözümleri konuşarak bir çalışma yürütüyoruz. Başarımızda muhtarlarımızın desteği hep yanımızda. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da muhtarlarımıza desteğimiz ve onlarla işbirliğimiz devam edecek. Muhtarlarımızın memnuniyeti bizleri de mutlu ediyor. Halkımıza ne söz verdiysek hepsini yaptık. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Mahalle muhtarları, toplantının diğer toplantılarda olduğu gibi verimli geçtiğini belirterek, “Birçok sorun dile getiriliyor. Sorunlara toplantı esnasında karşılıklı çözüm önerilerinin de sunulması biz muhtarları memnun ediyor. Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz ve ekibi ile el ele Kartalımıza hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz.” dediler.

📆 07 Eylül 2015 Pazartesi 18:30   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR