MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal kurban satış alanları hazır!


KURBAN-SATIŞ-ALANINA-ZİYARET-(2)Kurban Bayramı nedeniyle Kartal Belediyesi, ilçe sınırları içinde iki ayrı kurban satış alanı oluşturdu.

Kartal Kaymakamlığı ile birlikte alınan karar gereği Kartal Kordonboyu ve Çavuşoğlu Mahalleri’nin sınırları içindeki iki alan kurban satış alanı olarak vatandaşlara hizmet vermek üzere hazırlandı.

 

Kartal Kaymakamı Cemil Aksak ve Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla Kordonboyu Mahallesi’nde kurulan kurbanlık satış alanını gezerek incelemelerde bulundu. Kartal Kordonboyu Mahallesi’nde bulunan eski Eczacıbaşı arazisine kurulan kurbanlık satış alanındaki çadırları ziyaret eden Kartal Kaymakamı Cemil Aksak ve Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, hem satıcılarla hem de alıcı vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların taleplerini ve isteklerini dinledi.

 

Çavuşoğlu Mahallesi’nde bulunan ve toplam 44 dönüm alan üzerindeki kurban satış alanı 181 parsel, Kordonboyu Mahallesi’nde 50 dönümden fazla bir alan üzerinde kurulan kurban satış alanı ise 228 parselden oluşuyor. Yapılan çalışma ile 100 dönümden fazla bir alanda 400’den fazla kurbanlık satış alanı oluşturulabilecek ve vatandaşların kurbanlarını rahat bir ortamda kesmeleri sağlanacak.

 

Kurban satış alanı ve kesim yerleri için irtibat numarası: 0216 488 09 99 – 0216 306 37 00

📆 11 Eylül 2015 Cuma 15:58   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR