MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Dikkat Çekenler, Eğitim, Etkinlikler, Manşet, Sivil Toplum » Öğretmenlere akademisyenlerden mesleki konferanslar
Öğretmenlere akademisyenlerden mesleki konferanslar


konferans-akademikKartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Din Öğretim Genel Müdürlüğü tarafından seminer döneminde yapılması öngörülen ‘Mesleki Çalışmalar’ kapsamında düzenlediği konferanslarla, öğretmenler ile akademisyenleri bir araya getirdi.

 

İmam Hatip Lisesi meslek dersleri, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Arapça öğretmenleri ile İmam Hatip Ortaokulları ve Anadolu İmam Hatip Liselerindeki bütün branş öğretmenlerine yönelik olarak düzenlenen konferanslar Yüksel-İlhan Alanyalı Fen Lisesi’nde 8 Eylül Salı günü gerçekleşti.

 

Dr. Faruk Öndağ’ın stresi yönetme ve stresle başa çıkma konusunda yararlı bilgiler vererek nefes egzersizleri yaptırdığı ve Prof. Dr. Mustafa Uzun’un öğretmenlere rehber ve iyi örnek teşkil etmek üzere 1895-1974 yılları arasında yaşamış Muallim Abdullah İz’in hayatını ve çalışmalarını anlattığı, Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına Şube Müdürü Bahtiyar Çakmak tarafından izlenen konferanslara öğretmenlerin ilgisi büyük oldu.

📆 17 Eylül 2015 Perşembe 11:52   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR