MENÜ ☰
Ahmet Şimşek Koleji
Kartal Gazetesi » Dikkat Çekenler, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum » 1 Kasım seçiminde seçilen İstanbul 1. Bölge yeni Milletvekilleri
1 Kasım seçiminde seçilen İstanbul 1. Bölge yeni Milletvekilleri


kasim_2015_istanbul_secim_sonuclari_aciklandi_istanbul_milletvekilleri_kimler_oldu_h467

1 Kasım 2015 Milletvekili Seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul 1.Bölge de AK PARTİ 16, – CHP 11,- MHP 2, – HDP 2 Milletvekili TBMM Gönderdi.

İşte o yeni liste; 

İSTANBUL 1.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ İSTANBUL 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ:  İsmail Kahraman, Mustafa Ataş, Mihrimah Belma Satır, Erol Kaya, Ahmet Berat Çonkar, Berat Albayrak, İsmet Uçma, Metin Külünk, Ravza Kavakçı Kan, Azmi Ekinci, Osman Boyraz, Hasan Turan, Hasan Sert, Mehmet Ali Pulcu, Hurşit Yıldırım, Hulusi Şentürk
CHP İSTANBUL 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ:Şafak Pavey, Gamze Akkuş İlgezdi, Gürsel Tekin, Barış Yarkadaş, Mehmet Akif Hamzaçebi, Mahmut Tanal, İlhan Kesici, Oğuz Kaan Salıcı, Onursal Adıgüzel, Ali Özcan, Yakup Akkaya
MHP İSTANBUL 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Edip Semih Yalçın, İzzet Ulvi Yönter
HDP İSTANBUL 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Selahattin Demirtaş, Hüda Kaya

İSTANBUL 2.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ İSTANBUL 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Hayati Yazıcı, Volkan Bozkır, Burhan Kuzu, Ayşe Nur Bahçekapılı, Fatma Betül Kaya, Ekrem Erdem, Aziz Babuşcu, Durmuş Ali Sarıkaya, Şirin Ünal, Fatma Benli, Hüseyin Bürge, Haydar Ali Yıldız, Ahmet Hamdi Çamlı, Markar Eseyan
CHP İSTANBUL 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Selina Doğan, Aykut Erdoğdu, Mustafa Sezgin Tanrıkulu, Dursun Çiçek, Süleyman Sencer Ayata, Gülay Yedekçi Arslan, Kadri Enis Berberoğlu, Didem Engin
MHP İSTANBUL 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu, Celal Adan
HDP İSTANBUL 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Celal Doğan, Filiz Kerestecioğlu

İSTANBUL 3.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ İSTANBUL 3.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Mehdi Eker, Mustafa Şentop, Mehmet Doğan Kubat, Serap Yaşar, Feyzullah Kıyıklık, Mehmet Muş, Nureddin Nebati, Mehmet Metiner, Harun Karaca, Tülay Kaynarca, Mustafa Yeneroğlu, Erkan Kandemir, Halis Dalkılıç, Mürteza Zengin, Yıldız Seferinlioğlu, Abdulklah Başçı
CHP İSTANBUL 3.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Bihlun Tamaylıgil, İlhan Cihaner, Engin Altay, Ali Şeker, Erdoğan Toprak, Eren Erdem, Mehmet Bekaroğlu, Zeynel Emre, Sibel Özdemir
HDP İSTANBUL 3.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Pervin Buldan, Garo Paylan, Erdal Ataş
MHP İSTANBUL 3.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Atila Kaya, İsmail Faruk Aksu, Arzu Erdem

1.

Galeri
📆 01 Kasım 2015 Pazar 22:25   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknik Yapı 44. Yıl

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL
YENİ SAYI
Yeni sayı 125

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

# Takım O G B M A Y Av. P Eleme veya küme düşme
1 Trabzonspor 8 4 3 1 17 10 +7 15 2020-21 UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşaması
2 Alanyaspor 7 4 2 1 13 8 +5 14 2020-21 UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci eleme turu
3 Başakşehir 8 4 2 2 14 10 +4 14 2020-21 UEFA Avrupa Ligi üçüncü eleme turu
4 Galatasaray 8 3 4 1 9 8 +1 13 2020-21 UEFA Avrupa Ligi ikinci eleme turu
5 Sivasspor 8 3 3 2 14 10 +4 12
6 Konyaspor 7 3 3 1 10 6 +4 12
7 Fenerbahçe 7 3 2 2 11 7 +4 11
8 Gaziantep 8 3 2 3 13 17 -4 11
9 Antalyaspor 8 3 2 3 9 15 -6 11
10 Yeni Malatyaspor 7 3 1 3 16 10 +6 10
11 Göztepe 8 2 3 3 7 7 0 9
12 Beşiktaş 8 2 3 3 10 12 -2 9
13 MKE Ankaragücü 8 2 3 3 6 11 -5 9
14 Denizlispor 7 2 2 3 6 8 -2 8
15 Çaykur Rizespor 7 2 2 3 6 11 -5 8
16 Kasımpaşa 7 2 1 4 7 11 -4 7 2020-21 1.Lig
17 Gençlerbirliği 8 1 3 4 12 12 0 6
18 Kayserispor 7 0 3 4 7 14 -7 3

BAĞLANTILAR