MENÜ ☰
Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Dikkat Çekenler, Eğitim, Etkinlikler, Gençlik, Genel, Manşet, Sivil Toplum » Ahmet Şimşek Koleji’nde, İngilizceyi böyle öğreniyorlar
Ahmet Şimşek Koleji’nde, İngilizceyi böyle öğreniyorlar


ingilizceyi-ogrenmekAhmet Şimşek Koleji’nde, İngilizcenin kalıcı bir şekilde öğrenilmesi amacıyla kostüm festivali düzenlendi. Öğrenciler, giydikleri birbirinden ilginç kostümlerle okulun her tarafında dolaştılar, kendilerini tanıttılar ve yöneltilen soruları İngilizce yanıtladılar.
“Renkli görüntüler oluştu.”
Kostüm festivalini İngilizceyi sevdirmek için düzenlediklerini belirten Ahmet Şimşek İlkokulu İngilizce Bölüm Başkanı Tuğçe Aşık, “İlköğretim İngilizce Bölümü olarak, öğrencilerimizin İngilizceyi kalıcı bir şekilde öğrenmeleri amacıyla kostüm festivali düzenlemeye karar verdik. Bu tarz etkinlikler hem hazırlık evresinde, hem de etkinlik sırasında öğrenciler üstünde çok olumlu etkiler bırakır. Festival kapsamında öğrencilerimiz, kendi tasarladıkları kostümlerle okulun her yerinde dolaştılar ve tasarladıkları kostümün karakterine bürünüp kendilerini tanıttılar, koridorda gördükleri öğrencilerin sorularını İngilizce yanıtladılar. Kostüm festivali sayesinde renkli görüntüler oluştu. Bu tür yararlı etkinlikleri sıklıkla düzenleyeceğiz.”dedi.

İngilizceyi-boyle-ogreniyorlar-(3)

Galeri
📆 08 Kasım 2015 Pazar 23:15   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR