MENÜ ☰
Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Dikkat Çekenler, Eğitim, Gençlik, Genel, Mahalleler, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Kartal İmam Hatip Ortaokulu Aile Birliği Başkanı Kenan Gülerci oldu
Kartal İmam Hatip Ortaokulu Aile Birliği Başkanı Kenan Gülerci oldu


kartal-imam-hatip-ortaokulu-birlik-yeni
Kartal İmam Hatip Ortaokulu Aile Birliği yönetimi yenilendi.  2012 yılında 4+4+4 uygulamasıyla eğitim öğretime Kartal İmam Hatip Ortaokulu adıyla başlayan okulun aile Birliğinde de değişiklik yaşandı. Kasım Geyik Başkanlığında üç yıldır görev yapan yönetim, yapılan Genel Kurul Toplantısında yeni yönetime görevi devretti.

31 Ekim 2015 tarihinde yapılan genel kurul toplantısında göreve gelen yeni yönetim şu isimlerden oluştu. Gazeteci Kenan Gülerci, İbrahim Karslıoğlu, Şükrü Konanç, Oktay Köse, Mustafa Uçar, Ali Yıldırım, Taha Osmanlıoğlu, Fatih Bulut, Hüseyin Mutlu, Fatih Alçakakan.

 

Okul Müdürü Şeref Erdoğan, yeni yönetimi tebrik ederek, “ – Kartal İmam Hatip Ortaokulu Aile Birliğimizin yeni yönetimi hayırlı olsun. Ümit ediyorum ki okulumuzun güzel eğitim öğretim vermesinde beraberce çok hayırlı başarılı işler yaparız” dedi.

 

 

 

Kartal-İHO-Aile-Birligi-toplantısı-ilk-(30)

Kartal İmam Hatip Ortaokulu Aile Birliği Başkanı Kenan Gülerci, “ Çocuklarımızın böyle okullarda okumasını çok arzu ediyordum. Şükürler olsun ki Allah nasip etti. Bu okulda veli olmak mutluluğunun yanı sıra birde Kartal İmam Hatip Ortaokulu Aile Birliği Başkanlığı gibi bir sorumluluk yüklendi. Allah kolaylıklar ve başarılar versin. Yönetim Kurulumuz da  sorumluluk alan arkadaşlarımızın hepsi çok çalışkan ve çok ilgililer, kendilerine teşekkür ediyorum. Güzel bir ekip çalışması yapıyoruz” dedi.

Galeri
📆 12 Kasım 2015 Perşembe 17:23   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR