MENÜ ☰
Ahmet Şimşek Koleji
Kartal Gazetesi » Eğitim, Etkinlikler, Genel, Manşet, Sivil Toplum, Spor » Kartal’da okullar arası Kros Yarışmaları yapıldı
Kartal’da okullar arası Kros Yarışmaları yapıldı


Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Kartal Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen “15 Temmuz Şehitlerini Anma ve Kaymakamlık Kupası Okullar Arası Kros Yarışmaları” Maltepe Sahil Parkı Atletizm Pisti’nde yapıldı.
Toplamda 342 sporcu öğrencinin katıldığı yarışma altı kategoride gerçekleşti. Dereceye giren sporcular ve takımlar, madalya ve kupalarını Maltepe Kaymakamı Necip ÇAKMAK, Kartal İlçe Gençlik ve Spor Müdürü İsmail ŞENAY, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ali Rıza AKA, Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdür vekili Hamit İYİGÜN ve İlçemiz Şube Müdürü Yıldırım DEMİRCİ´nin elinden aldı. Yarışma sonucunda sıralamalar şu şekilde oluştu:

okullararasi-yarisma
KÜÇÜK KIZLAR
BİREYSEL SIRALAMA:
1. SEVDA ALTAY- ÖĞRETMEN SELMA AKAY İMAM HATİP ORTAOKULU
2.SILA GÜNEŞ – MİLLİ EĞİTİM VAKFI ORTAOKULU
3. MERVENUR TAŞDEMİR – CEVİZLİ ORTAOKULU

TAKIM SIRALAMASI:
1.ÖĞRETMEN SELMA AKAY İMAM HATİP ORTAOKULU
2.MİLLİ EĞİTİM VAKFI ORTAOKULU
3.TOKİ SOĞANLIK ORTAOKULU

KÜÇÜK ERKEKLER
BİREYSEL SIRALAMA:
1.HÜSEYİN GEZGİNCİ – ŞEYH ŞAMİL ORTAOKULU
2.EMİRCAN TAŞDEMİR- CEVİZLİ ORTAOKULU
3.FATİH KARTAL- 50. YIL GENERAL REFET BELE ORTAOKULU

TAKIM SIRALAMASI:
1.ŞEYH ŞAMİL ORTAOKULU
2.50. YIL GENERAL REFET BELE ORTAOKULU
3.TOKİ SOĞANLIK ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR
BİREYSEL SIRALAMA:
1.HAVVA EBRAR KARPUZ- CEVİZLİ ORTAOKULU
2.BETÜL AKDOĞAN- ÖĞRETMEN SELMA AKAY İMAM HATİP ORTAOKULU
3.BURCU PERÇİN- MİLLİ EĞİTİM VAKFI ORTAOKULU

TAKIM SIRALAMASI:
1.YAVUZ SULTAN SELİM ORTAOKULU
2.ÖĞRETMEN SELMA AKAY İMAM HATİP ORTAOKULU
3.CEVİZLİ ORTAOKULU
YILDIZ ERKEKLER
BİREYSEL SIRALAMA:
1.HASAN ASLANOĞLU- MİLLİ EĞİTİM VAKFI ORTAOKULU
2.FATİH KAĞAN FİŞEKÇİ- CEVİZLİ ORTAOKULU
3.MEHMET EREN- MİLLİ EĞİTİM VAKFI ORTAOKULU

TAKIM SIRALAMASI:
1.MİLLİ EĞİTİM VAKFI ORTAOKULU
2.SAFFET SİMAVİ ORTAOKULU
3.ÖĞRETMEN SELMA AKAY ORTAOKULU

GENÇ KIZLAR
BİREYSEL SIRALAMA:
1. GİZEM SÖYLER- YAKACIK MES. VE TEKNİK AND. LİSESİ
2. ŞEVVAL İZMİRLİ- YAKACIK MES. VE TEKNİK AND. LİSESİ
3. SİBEL TAN- KARTAL ŞEHİT SALİH ALIŞKAN MES. VE TEKNİK AND. LİSESİ

TAKIM SIRALAMASI:
1.YAKACIK MES. VE TEKNİK AND. LİSESİ.
2.KARTAL ŞEHİT SALİH ALIŞKAN MES. VE TEKNİK AND. LİSESİ
3.SABİHA GÖKÇEN MES. VE TEKNİK AND. LİSESİ

GENÇ ERKEKLER
BİREYSEL SIRALAMA:
1.ÖMÜRCAN TUNÇ- ÖZEL İSTANBUL YESEVİ AND. SAĞLIK LİSESİ
2. MUSTAFA BOLAT- CEVİZLİ AND. İMAM HATİP LİSESİ
3. CANBERK FİDAN- HACI HATİCE BAYRAKTAR AND. LİSESİ

TAKIM SIRALAMASI:
1.ÖZEL İSTANBUL YESEVİ AND. LİSESİ
2. YAKACIK MES. VE TEKNİK AND. LİSESİ.
3. HÜSEYİN AĞIRMAN MES. VE TEKNİK AND. LİSESİ

📆 18 Kasım 2016 Cuma 23:12   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknik Yapı 44. Yıl

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL
YENİ SAYI
Yeni sayı 125

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

# Takım O G B M A Y Av. P Eleme veya küme düşme
1 Alanyaspor 8 5 2 1 18 10 +8 17 2020-21 UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşaması
2 Trabzonspor 8 4 3 1 17 10 +7 15 2020-21 UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci eleme turu
3 Fenerbahçe 8 4 2 2 13 8 +5 14 2020-21 UEFA Avrupa Ligi üçüncü eleme turu
4 Başakşehir 8 4 2 2 14 10 +4 14 2020-21 UEFA Avrupa Ligi ikinci eleme turu
5 Yeni Malatyaspor 8 4 1 3 18 10 +8 13
6 Galatasaray 8 3 4 1 9 8 +1 13
7 Sivasspor 8 3 3 2 14 10 +4 12
8 Konyaspor 8 3 3 2 10 8 +2 12
9 Gaziantep 8 3 2 3 13 17 -4 11
10 Antalyaspor 8 3 2 3 9 15 -6 11
11 Göztepe 8 2 3 3 7 7 0 9
12 Beşiktaş 8 2 3 3 10 12 -2 9
13 MKE Ankaragücü 8 2 3 3 6 11 -5 9
14 Denizlispor 8 2 2 4 7 10 -3 8
15 Kasımpaşa 8 2 2 4 8 12 -4 8
16 Çaykur Rizespor 8 2 2 4 8 16 -8 8 2020-21 1.Lig
17 Gençlerbirliği 8 1 3 4 12 12 0 6
18 Kayserispor 8 0 4 4 8 15 -7 4

BAĞLANTILAR