MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Genel, Gezi-Alışveriş, Manşet, Mekanlar, Toplum » Kartallı Aydın Hoca turuncu bir cafe hizmete açtı

Kartallı Aydın Hoca turuncu bir cafe hizmete açtıKartal’da iş ve spor dünyasının tanınmış simalarından Aydın Kaya, yeni bir cafe restaurant hizmete açtı.
Aydın Kaya, Erdoğan Güneşer ve Şenol Kaşan’ın ortaklığıyla İxora & Turuncu Cafe Restaurant adıyla hizmete giren mekanın kurdelasını Kartal Kaymakamı Cemil Aksak ve beraberindeki heyet kesti.

Farklı konseptiyle Kartal’ın gözde mekanlarından olan İXORA&TURUNCU Cafe 11 Aralık 2016 günü Saat 15.OO’da yapılan açılış töreniyle Kartal’lılara hizmetin de olmaya devam edecek.
turuncu-cafe-acilisi-kartal-aydin-kaya21
Açılışa geniş bir katılım oldu. Açılışa katılanlar arasında Kartal Kaymakam’ı Cemil Aksak, Demokratlar Platformu Başkan’ı Harun Hınız, Kartal Belediye Başkan Yardımcılarından Hüsnü Yeşilyurt, Yine Kartal Belediye Başkan Yardımcılarından Gökhan Yüksel, CHP İstanbul İl Yönetiminden Sadettin Topal, Tamer Vurun, CHP Kartal İlçe Başkanı Erdal Kıskanç ve Yönetimi, CHP Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Taner Özdemir, MHP Kartal İlçe eski Başkanı Şenol Yondemir, MHP Kartal İlçe Başkanı Metin Özüpek, CHP Kartal Gençlik Kolları Başkanı Uğur Temel ve Yönetimi, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Eski İçişleri Bakanı Muammer Güler’in Özel kalem müdürü Uysal, Selim Akbeniz, Adnan Balcı, Kartal Gözlem evi Müdürü Cem Karadeniz, Kartal Belediyesi zabıta müdürü Atilla İlgün , Kartal Belediyesi Eski Belediye Başkan yardımcılarından Gülseren Böyüktaş, Kartalspor eski başkanı işadamı Binali Aydın, Kartal Oto sanayi sitesi yönetim kurulu Başkanı Hüseyin Demirhan, Kartalspor eski as Başkanı Kerem Ceboğlu, Uzakdoğu sporları hocası Muammer Kaya, SMM Mali Müşavir Hıdır Daşdan, Umut Daşdan, İşadamları ve basın mensupları katıldı.
cafe-acilisi

Cafe sahiplerinden Aydın Kaya, Erdoğan Güneşer ve Şenol Kaşan konukları ile tek tek ilgilendiler. İXORA&TURUNCU Cafenin bir diğer özelliğide 7/24 açık olması.

Galeri
📆 10 Aralık 2016 Cumartesi 23:23   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR