MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Ekonomi » İstanbul Kartal Konut Projeleri
İstanbul Kartal Konut Projeleri


İstanbul ülkemizde ekonominin merkezi konumundadır. Sanayisi, ticareti, sosyal ve kültürel yaşamı sürekli gelişen İstanbul’un nüfusu da hızla artıyor. Yeni yerleşim bölgeleri kurulurken, ulaşım ve diğer alt yapı projeleri de büyük hızla hayata geçiriliyor. Bütün bu gelişmeler konut ihtiyacını da arttırıyor. Yerleşime yeni açılan bölgelerde ucuz konut projeleri, lüks konut projeleri, marka konut projeleri, karma projeler konutta her ihtiyaca uygun seçenekler sunuyor. Tabi bunun yanında kentsel dönüşüm kapsamında eski yerleşim bölgelerinde de yeni konut projeleri yapılıyor. İstanbul diğer kentlerden farklı olarak tek bir merkez etrafında gelişmiyor. Hem Anadolu Yakasında hem de Avrupa Yakasında bu gelişme yaşanıyor.

Ancak bazı bölgelerde modern şehircilik anlayışına uygun konut projeleri yapılıyor ve bu projeler şehir hayatını kolaylaştırıyor. Yeni konut projelerinin en yoğun hayata geçirtildiği yerlerden biri Kartal ve çevresi oldu. Kartal konut projeleri 1+1 den 5+1 e kadar konut seçeneği sunmakta ve her ailenin ihtiyacına cevap vermektedir. Proje alanında yeşil alan ve sosyal donatı alanları için büyük alan ayrılmakta ve konut sakinlerine huzurlu ve güvenli yaşam alanları sunulmaktadır. Kartal, Kadıköy, Ataşehir, Sancaktepe Anadolu Yakasında markalı lüks konut projelerinin öne çıktığı ilçelerdir. Modern konut projeleri bölgeye değer katmakta ve konut getirisini de arttırmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakasında ise ulaşım altyapılarının yoğunlaştığı bölgelerde yeni konut projelerinin yapılması hız kazanmıştır. Avrupa Yakasının merkez ilçelerindeki konut projeleri ise her zaman en değerli projeler oluyor. Bu nedenle özellikle yabancı yatırımcılar merkez ilçelerdeki projeleri tercih ediyor. Bugün İstanbul’da 2 bini aşkın markalı konut projesi bulunmaktadır. Ancak dar ve orta gelir grubuna hitap eden İstanbul konut projeleri daha hızlı alıcı bulmaktadır.

Konut fiyatlarının belirlenmesinde en önemli etken projenin bulunduğu lokasyon ve projenin mimari özellikleri ile yapı kalitesi olmaktadır. Gökdeniz Kartal, Bumerang Kartal, Referans Kartal, Vadiyaka Başakşehir, DAP Teras Kule, İstanbul 216, Nurol Park, Akzirve Bahçeşehir ve daha yüzlerce marka konut Projesi İstanbul’un siluetini değiştirmektedir. Binlerce konut projesi hakkında detaylı bilgiye ulaşmak konut alamk isteyenler için oldukça zordur. Ancak emlakdream.com sitemizde her kategoride konut seçenekleri hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

📆 30 Ocak 2017 Pazartesi 10:51   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR