MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Manşet » Türkiye Beyazay Derneği Yönetim Kurulu toplantısı Çekmeköy’de gerçekleşti
Türkiye Beyazay Derneği Yönetim Kurulu toplantısı Çekmeköy’de gerçekleşti


Beyaz Ay Derneği Yönetim Kurulu toplantısı Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ev sahipliğinde sosyal tesislerde gerçekleşti.

1992 yılından beri ulusal ve uluslararası düzeyde engelli ve engelli yakınlarına yönelik kamu yararına çalışan Beyazay Derneği her ay 76 yurtiçi 8 yurtdışı toplam 84 şubesinden birinin ev sahipliğinde düzenlenen yönetim kurulu toplantısı Mart ayında Çekmeköy Şubesi’ nde gerçekleşti.
Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva ve Çekmeköy Şubesi Başkanı Hatice Sıraç ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Çekmeköy Sosyal Tesislerinde gerçekleşen yönetim kurulu toplantısında Şubat ayı projeler ve yapılan çalışmalar ileCumhurbaşkanlığı himayelerinde Türkiye Beyazay Derneği tarafından 2. yılına başlayan engelli ve sağlıklı bireylerin birlikte spor yaparak kaynaşmalarını sağlayan “Aşmak İçin Hareket” kampanyası değerlendirildi. Hedeflerin ve beklentilerin belirlendiği toplantı, dilek ve temennilerle son buldu. Nisan ayı yönetim kurulu toplantısı 7 Nisan günü Diyarbakır gerçekleştirilecek.

📆 07 Mart 2017 Salı 13:24   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR