MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Kültür-Sanat, Manşet » Rutkay Aziz Ve Taner Barlas’tan Unutulmaz Oyunculuk
Rutkay Aziz Ve Taner Barlas’tan Unutulmaz Oyunculuk


‘ADALET SİZSİNİZ’ ADLI OYUN KARTALLI İZLEYİCİDEN TAM NOT ALDI.

‘Adalet Sizsiniz’ tiyatro oyunu, Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün Mart ayı programı kapsamında Kartal’da sahnelendi. Başrollerini efsane oyuncular Rutkay Aziz  ve Taner Barlas’ın üstlendiği oyun, izleyenler tarafından çok beğenildi.

 

Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyunu izlemeye gelenler arasında Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, Meclis üyeleri ve birim müdürleri de yer aldı. Yoğun bir izleyici kitlesinin yer aldığı oyun, yaklaşık 1 saat sürdü. Ümit Deniz tarafından kaleme alınan dramda, efsane oyuncular Rutkay Aziz ve Taner Barlas; Sokrates, Galileo, Sacco ve Vanzetti hikayelerinden yola çıkarak, dünya tarihinde yaşanan adaletsizlikleri ve günümüze yansımalarını aktardı. Oyunun sonunda Rutkay Aziz ve Taner Barlas, izleyenler tarafından ayakta alkışlandı.

 

Başkan Yardımcısı Yüksel’den Teşekkür

 

Oyunun sonunda iki ünlü oyuncuya teşekkür ederek plaket takdim eden Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, “ Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz’ün öncülüğünde kültür programlarımız tüm hızıyla devam edecek. Salondaki yoğun katılım, bunun en önemli destekçisidir. İzlemeye doyamadığımız bu değerli oyunda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

📆 27 Mart 2017 Pazartesi 11:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR