MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Genel, Manşet, Politika, Toplum » Bektaş, CHP’li Başkan Öz’ün, en büyük başarısı Kartalspor’u alt liglere düşürmektir
Bektaş, CHP’li Başkan Öz’ün, en büyük başarısı Kartalspor’u alt liglere düşürmektir


Kartal Belediyesi Ak Partili Meclis Üyesi Metin Bektaş, Kartal Belediyesinin 2016 yılı denetim raporu hakkında yaptığı değerlendirmede, 2009 yılından beri CHP’li bir Belediye Başkanı tarafından yönetilen Kartal Belediyesinin bütçe konusunda sürekli açık vermesi çok şaşılacak bir durum değildir, çünkü iyi yönetilmemektedir.

İmar Müdürlüğünde işler yürümüyor!

Kartal Belediyesinin 8 senelik Altınok Öz döneminde prefabrik kreşler ve taş heykeller haricinde muhakkak ki çok önemli bir başarısı var. Evet sayın Öz, Kartal halkının en önemli marka değeri sayılan ve devraldığı dönemde 1. Ligde olan Kartalspor Kulübünü bugün üçüncü lige düşürmüştür. Öyle görünüyor ki, bu sezon sonunda da amatör liglere düşürecek gibi. Yetmedi birde Belediyesinde çok önemli sorumlulukları bulunan Teknik Başkan Yardımcısı Ali Apaydın’ı Kartalspor Kulüp Başkanı yapmakla belediyenin imar işlerinde çok ciddi aksamalar ve gecikmeler yaşanması sağlanmıştır.  Belediye Başkanı ise Nevşehir’deki çiftliğini büyütmek ve müteahhitlerle dostluklarını geliştirmekle meşgul olduğunu görüyoruz. Kartal stadının yerini de imara açmaya çalıştığını duyuyoruz, böyle bir gayretin altında iyi niyet olduğunu düşünmek saflık olur.

📆 10 Nisan 2017 Pazartesi 09:08   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR