MENÜ ☰
Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Büyükşehir, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Toplum » Altınok Öz, Soğanlık’ta Kartal Belediyesini yok saydınız!
Altınok Öz, Soğanlık’ta Kartal Belediyesini yok saydınız!


Kartal Belediye Meclisinde Ak Partili Meclis üyelerinin Denetim Komisyon Raporu hakkında yapılan eleştirilere cevap vermek için kürsüye çıkarak farklı konuları dile getiren Belediye Başkanı Dr. Altınok Öz, “ Aydos’taki Huzurevi binasının Kartal Belediyesine ait olduğunu belirterek, bizimde artık bir dikili taşımız var” dedi.

Rapor hakkında eleştiri bazında değerlendirmelerde bulunan Ak Parti Meclis Üyeleri Yunus Fırat Aydın, Metin Bektaş ve Temel Yaz’a cevap vermek adına, “Kartal Belediye Başkanı Belediyecilik oynamaktadır” demek terbiyesizliktir! Seçmenlerin oylarıyla seçilmiş bir belediye başkanınıza belediyecilik oynamaktadır” demek terbiyesizliktir.

Artık bir dikili taşımız var, Huzurevi binasını satın aldık.

Kartal Belediyesinin bir dikili taşı yok diyenlere ithaf olunur. Aydos’taki huzurevi binasını 13.500.000- TL para karşılığında satın aldık. Darülaceze vakfından aldığımız bir binadır ve Kartal Belediyesinin malıdır.

9 Palmiye binasında konutta neler yaşandı?

9 Palmiye sitesinde başkan konutunda ben kaldıysam helalimle kaldım. Benden önce o konutta kimler kimlerle neler yaptı, o kısmını araştırın.

Soğanlık’ta Kartal Belediyesini yok saydınız!

Camii tartışmasının yaşandığı Soğanlık merkez camii yeri için “ Ben bu camiyi buraya yaptırmayacağım, çivi bile çaktırmam” diyerek dikkatleri üzerine çeken Belediye Başkanı Öz, şimdide; “Soğanlık merkez camii planlarını İBB de değiştirdiniz. Kartal Belediyesini yok saydınız, park alanına cemaat namaz kılsın diye prefabrik mescit yapacağız, siz gidip siz uyanıklar her yere el koyacaksınız. Ben lale meydanı yaptıracağım yere camii yaptırmayacağım dedim. Soğanlık meydanına lale meydanı yapılmasına engel oldunuz.

📆 10 Nisan 2017 Pazartesi 09:13   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR