MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Genel, Manşet » “Kartal sahilinde mangal yasaklansın” Kampanyası!
“Kartal sahilinde mangal yasaklansın” Kampanyası!


Mangalcılar yaz aylarında Kartal Sahili’nde mangal yaparak çevre ve hava kirliliği oluşturuyor. Sahiller mangal yapma yeri değildir. Sahillerde yürüyüş, balık tutma ve bisiklete binme gibi etkinlikler yapılabilir. Ancak, mangalcılar nedeniyle insanlar bu etkinliklerden mahrum kalıyor.

Mangalcılar çimlerde mangal yapıyor ve dumanı çimlerin her iki tarafındaki yürüyüş ve bisiklet yollarına gidiyor. Hatta bazı mangalcılar mangallarını bisiklet yolunun üzerine koyuyor. Mangalcıların araçları nedeniyle sahil yolunun bir şeridi otoparka dönüşüyor ve trafik olumsuz etkileniyor. Ayrıca, dumandan etkilendikleri için astım hastaları sahilden yararlanamıyor.

Mangalcılar sebebiyle çevre ve hava kirliliği ile trafik sorununun yanı sıra bir metropole yakışmayan bir görüntü kirliliği de oluşuyor. Bu yüzden, Kartal Sahili’nde mangal yapmanın yasaklanmasını talep ederek imza kampanyası başlatıldı.

Kampanyayı desteklemek için;

https://www.change.org/p/kartal-sahili-nde-mangal-yasaklans%C4%B1n-imza-kampanyas%C4%B1-3-g%C3%BCnde-1000-imzay%C4%B1-ge%C3%A7ti-sen-de-imzala?recruiter=69340184&utm_source=share_petition&utm_medium=facebook&utm_campaign=share_petition&utm_term=autopublish

📆 07 Ağustos 2017 Pazartesi 13:43   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR