MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Genel, Manşet, Politika » CHP’li İl Başkanları Kapadokya’da Başkan Öz’ün misafiri oldu
CHP’li İl Başkanları Kapadokya’da Başkan Öz’ün misafiri oldu


Her yıl geleneksel olarak Kapadokya Kartal Hotel’de düzenlenen İl Başkanları Toplantısı’nın 4’üncüsü Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün öncülüğünde gerçekleşen toplantıya, CHP Parti Örgütü, Örgüt Yönetimi ve Yurtdışı Örgütlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl’ün yanı sıra; çok sayıda CHP Milletvekili, CHP İl ve İlçe Başkanı katıldı. Düzenlenen toplantı öncesinde Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, CHP heyetine Nevşehir’deki belirli alanları gezdirdi. Programın devamında heyet, Nevşehir’deki tarihi alanları Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy’un rehberliğinde gezdi.

Şehir gezisinin ardından CHP’li siyasiler, Türkiye gündeminin konuşulduğu bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantı sonunda, CHP heyeti adına konuşan CHP Siirt İl Başkanı Nevaf Bilek; “Bugün Kapadokya Kartal Hotel’de 4. toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantımızın çok verimli geçtiğini belirtmek istiyorum. Birçok konu üzerinde durduk.” ifadelerini kullandı.

“O bizim ağabeyimiz, rehberimizdir”

Konuşmasının devamında Başkan Altınok Öz’e misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini sunan CHP Siirt İl Başkanı, sözlerini şöyle sürdürdü: “Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü biz tüm İl başkanları olarak ayrı bir yere koyuyoruz. O bizim ağabeyimiz, rehberimizdir. Ben tüm İl başkanları adına kendisine çok teşekkür ediyorum. Bu toplantıların diğer belediyelere de örnek olmasını temenni ediyorum.”

📆 17 Ağustos 2017 Perşembe 17:28   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR