MENÜ ☰
Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum » CHP’li Kartal Belediyesinden skandal paylaşım!
CHP’li Kartal Belediyesinden skandal paylaşım!


Kartal Belediyesinin halkı bilgilendirmek için uygulamada olan sosyal medya hesabından bugün yapılan bir paylaşımda ayrıştırıcı ve itici mesajları kısa zamanda büyük tepki topladı.

Bir filmin konusuna atıfta bulunarak siyaseten çirkin ifadelerin yer aldığı mesaj da; “Günaydın Kartal,
Kış mı geliyor? Evet evet “kış geliyor” Nam-ı diğer “winter is coming”  :)Sonra işte akyürüyenler de çıkıverir ortaya… Onlar çıkmazsa hatırımız kalır; isimleri de pek manidar… Meşhur dizi Game of Thrones’tan bahsediyorum tabi ki, akyürüyenler filan deyince, siz ne sandınız ki?  :)Hani böyle zombi gibi yürüyüp de kendi cehaletlerini şey pardon ölümlerini ortalığa yaymaya çalışıyorlar filan… Pek de çirkinler, pek… Yobazlık böyle yüze bir çirkinlik mi veriyor, bir acayiplik mi nedir bilinmez?!!??
Sabah sabah dizi muhabbetinin dibine vurmuşken, şakayı bir yana bırakıp güzel bir kış olmasını dileyelim bari, bir de akyürüyenlerin mümkünse Dünya’nın hiçbir yerinde olmamasını dileyelim  😉
Herkesin mutlu ve sıcak yuvasında geçirebileceği güzel bir kış olması dileğiyle,

Özellikle Ak Partili Meclis Üyeleri sosyal medya aracılığıyla hemen tepkilerini dile getirdiler.

Kartal Belediyesi Ak Partili Meclis Üyeleri

Yunus Fırat Aydın, tepki mesajında “Kartal Belediyesi Resmi sitesinden küçücük zekasıyla Ak Partililere hakaret edenleri ve buna zemin hazırlayan “çirkin” siyaset anlayışı sebebiyle Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz’ü kınıyorum. Yıllardır Kartal’ı kış uykusuna yatıranlara söz olsun Güneş tekrar Kartal’ın üzerine doğacak ve bu “çirkin” siyaset anlayışından hep beraber kurtulacağız” belirtti.

Temel Yaz, “Kartal Belediyesinin Facebook Hesabında ; filmi bahane ederek böyle çirkin yakıştırmalar yapanlar belediyenin görevlileri.. çok yazık. Kendi çirkinliklerini kusuyorlar .İnsanları kendileri gibi ahmak mı sanıyorlar?

Haydar Göksoy, “Kartal Belediyesi şaklabanlıkta sınır tanımıyor.
Koskoca bir belediye kimlere kaldı nelere kaldı.
Kartal Belediyesi Akpartiye oy verenlere hakarette sınır tanımıyor.
Başkanı olmayan yönetim, Kimde olduğu belli olmayan bir belediye” dedi.

 

Kartal Belediye Başkanlığı tarafından bu ilginç mesaj hakkında nasıl bir açıklama yapılacağı merak edilmektedir.

Galeri
📆 26 Eylül 2017 Salı 10:51   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR