MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Genel, Manşet, Toplum » Kartal Üsküdar caddesinde gereksiz tretuvar!
Kartal Üsküdar caddesinde gereksiz tretuvar!


Kartal’da merkez Üsküdar caddesi minübüs yolu’nun geçtiğimiz ay taratuvarla ikiye ayrılması, sürücüleri ve asnafı çiledan çıkardı. Eski haliyle vatandaşlar, kısa süreli park edip işini görüyordu. Tratuvarın yapılması ile trafik alt üst oldu.

Yolun sağ tarafı İspark’a ayrıldığı için, park edilen araçların arkasına kısa sürelide olsa park edilmesi, minibüslerin indir bindir yapması trafiği aksatıyor ve sürücüler arasında gerginliğe neden oluyor.

Ana caddenin gidiş gelişi karşılıklı her iki tarafı İspark tarafından kullanılıyor. Bu nedenle yol her iki tarafta da tek şeride düşüyor. Zaten kısıtlı kullanılan caddenin tam orsana tretuvar yapılınca, trafik keşmekeşe dönüşüyor. Bu arada işleri zaten iyi olmayan esnafda, bu durumdan dolayı tamamen mağdur olmuş durumda.

Öte yandan, yol üzerinde bulunan Ak Parti İlçe Merkezide bu durumdan nasibini almış. Parti binasına gelen bir kişinin aracını park edip binaya girmesi mümkün değil. İspark’a park eden araçların arkasına kısa süreli park edilmesi de trafiği aksattığı için, binaya da girilmesi mümkün olmuyor. Kartal esnafı ve vatandaşlar hiçbir işe yaramayan bu ucube tretuvarın bir an önce kaldırılmasını istiyor.

📆 03 Kasım 2017 Cuma 18:09   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR