MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum » CHP Kartal İlçe Başkanlığına Muammer Çelebi’de adaylığını açıkladı
CHP Kartal İlçe Başkanlığına Muammer Çelebi’de adaylığını açıkladı


Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanlığı için Dila Damla Öner’den sonra Muammer Çelebi’de adaylığını açıkladı. İlçe binasında adaylık konuşması yaparak adaylığını açıklayan Çelebi, “Kartal’ın geçmişte olduğu gibi Türkiye’de ve İstanbul’da siyasette saygın yerini tekrar kazanması için adayım” dedi.

Partililerine teşekkür ederek konuşmasına başlayan Çelebi, “Müthiş bir coşku görüyorum, müthiş bir heyecan var. İnanıyorum ki biz 2019’da bu heyecan ve coşkuyla iktidar olacağız.  Bu anlamda Pazar günü buraya katılarak beni onurlandırdığınız için ayrı ayrı hepinize teşekkür ediyorum. Bugün burada adaylık açıklamamı yapmak üzere sizleri davet ettim ve buraya katıldınız. Buraya katıldığınız için tüm Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Örgütü’ne teşekkür ediyorum” dedi.

“Kartal’ın geçmişte olduğu gibi Türkiye’de ve İstanbul’da siyasette saygın yerini tekrar kazanması için adayım”

Neden aday olduğunu paylaşarak devam eden Çelebi, “Kartal’ın geçmişte olduğu gibi Türkiye’de ve İstanbul’da siyasette saygın yerini tekrar kazanması için adayım. Ülkemin elden giderken kayıtsız kalamayacağımdan dolayı adayım. Omuz omuza mücadele ruhu ile ötekici olmayan parti içi barışın egemen olduğu, yeniden kardeşlik duygularının yeşerdiği bir ortam yaratmak için adayım. Tüm örgütüm ile birlikte vahşi kapitalizmin ve onların yerli işbirlikçilerine karşı Kartal’da ve tüm ulusumuzda büyük bir mücadelenin çoban ateşini yakmak üzere adayım. Laik, demokratik, sosyal hukuk devletinin yok edilmesine seyirci ve kayıtsız kalamayacağım için bugün burada huzurunuzda adayım. Bu anlamda 2019’da umutlarımızın yeniden yeşermesi ve bu yolda milli bir mücadelenin bir neferi, bir parçası olarak adayım. Tabi taktir örgütündür, liyakat örgüt tarafından verilir. Bugün burada müthiş bir coşku var ve ben bundan heyecan duyuyorum. Heyecan duymamak elde değil. Demek ki biz Türkiye’de bir şeyleri değiştirmek için varız. Bu varlığı perçinleştirmek için siz saygı değer örgütümüz ile birlikte bu mücadelemize devam edeceğiz. Burada beni onurlandıracağınız ilçe başkanlık makamına geldiğim günden sonra tüm yönetimimle, oraya değer katacak tüm örgütümle Cumhuriyet Halk Partisi’nin neferleri ile birlikte bu yolda, bu uğurda partimi yücelteceğimi Kartal’a tekrar bizim eski geleneklerimiz doğrultusunda siyaseten büyük bir sinerji, büyük bir heyecan ve ruh taşıyacağımı, bu ruhu örgütüm ile birlikte iktidara taşıyacağımı, bu anlamda siz saygı değer Kartal örgütü, inanıyorum ki yüceltecek, bu değerleri iktidar edecek arkadaşlarımızı değerlendireceksiniz. O liyakati hak edecek arkadaşımızı vereceğinizden sonuna kadar eminim. Sizin desteğiniz ile ben bu görevi almaya talibim.

“Kartal’da 14 bin üyesi olan büyük bir aileyiz biz”

Örgütü ile beraber omuz omuza yürüyeceğini belirten Çelebi, “Bu anlamda Kartal’da ilçe yönetimi ile kadın kollarım ile gençlik kollarım ile yerel yönetimim ile sizinle birlikte omuz omuza yürüyeceğim. Bu mücadelede iktidar olma amacı ve hedefi doğrultusunda adayım. Bunu inşa etmek için Kartal’da tekrar değişen rüzgarları estirmek için tüm Türkiye’de Cumhuriyet Halk Partisi’nin egemen olması için tüm benliğim ile tüm gücümle inşa edeceğime ve sizin katkılarınız ile örgütün bütünüyle Kartal’da 14 bin üyesi olan büyük bir aileyiz biz. Bu 14 binlik aile ile birlikte mutlak ve mutlak 2019’da kötü giden bu gidişata dur deyip partimizi ve Türkiye’deki tüm sosyal demokratları iktidar etmek için bugün buradayım, huzurunuzdayım. Kartal’ın kendi kendini yöneteceğine, Kartal’ın kendi dinamiklerinin mutlak ve mutlak kendi içinde çıkaracağına olan inancımla huzurunuzdayım” dedi.

Kartal.web.tr

📆 19 Kasım 2017 Pazar 18:20   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR