MENÜ ☰
Şeref Bey Döner
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Belediye, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Mehmet Aslantuğ: “Kartal İstanbul’un kültür ve sanat kenti”
Mehmet Aslantuğ: “Kartal İstanbul’un kültür ve sanat kenti”


Sinema ve tiyatro sanatçısı Mehmet Aslantuğ, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.

Sanatçı Mehmet Aslantuğ, Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz’e konuk oldu Ziyarette ünlü sanatçı Mehmet Aslantuğ’a, Beşiktaş Jimnastik Kulübü eski yöneticilerinden Doğan Küçükemre eşlik etti. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, misafirlerini TAK (Tasarım Araştırma Katılım) Kartal ekibiyle tanıştırarak, TAK Kartal’ın yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Misafirlerine ‘Proje Odası’nı gezdiren Başkan Altınok Öz, 2009 yılından beri Kartal’da gerçekleştirilen projeleri tanıttı. Ziyaretin devamında ise Başkan Altınok Öz, Kartal Belediyesi Sosyal Medya birimi çalışanlarını Aslantuğ ve Küçükemre ile tanıştırdı. Aslantuğ ve Küçükemre burada da Başkan Altınok Öz’den, sosyal medya ekibinin çalışmalarını dinledi.

 

Ünlü sanatçıdan “Dinamiklik” vurgusu

Sinema ve tiyatro sanatçısı Mehmet Aslantuğ, Kartal Belediyesi çalışanlarını genç bulduğunu belirterek, dinamik kadronun kayda değer olduğunu söyledi. Aslantuğ, Kartal Belediyesi’nin kültür ve sanat alanında gerçekleştirdiği çalışmaları da yakından takip ettiğini sözlerine ekledi.

 

“Kartal İstanbul’un kültür ve sanat kenti”

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ise ziyaretten dolayı ünlü sanatçıya teşekkür ederek Kartal’ın 2009 yılından bu yana kültür sanat kenti olma konusunda ciddi adımlar attığını söyledi. Türkiye’nin ilk Masal Müzesi’nin Kartal’da olmasına dikkat çeken Başkan Altınok Öz, Kartal’ın İstanbul’un kültür ve sanat kenti olması için çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

📆 11 Aralık 2017 Pazartesi 11:51   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR