MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Etkinlikler, Magazin, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Murat Dalkılıç ve Amerikalı şarkıcı kanserli çocuklar için sahne alacak
Murat Dalkılıç ve Amerikalı şarkıcı kanserli çocuklar için sahne alacak


Tüm geliri Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV)’ a verilecek olan yılbaşı partisinde Murat Dalkılıç, keman virtüözü Giselle Tavilson, Amerikalı şarkıcı Jimmie Wilson ve DJ Hakan Kabil sahne alacak.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı tarafından düzenlenen ve “Neşeli Oda” adı verilen 19 Aralık Salı akşamı Beşiktaş’ta bir otelde düzenlenecek olan yılbaşı partisinin tüm geliri kanserli çocuklara gidecek. Gecede ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, Giselle Tavilson, Amerikalı şarkıcıJimmie Wilson ve DJ Hakan Kabil sahne alacak.

Konuyla ilgili konuşan keman sanatçısı Giselle Tavilson, “Vaktim olduğu sürece bu tür yardım ve destek organizasyonlarına katılıyorum. Kanserli çocuklarımızı mutlu edebilirsek ne mutlu bize” dedi.

Gecede toplanan yardımla Kaçuv’un Aile Evleri’nin elektrik, su, doğalgaz, mutfak masrafları karşılanacak. Ayrıca gerekli tıbbi malzemeler, mikroskop, görüntüleme cihazı alınacak.

📆 12 Aralık 2017 Salı 14:09   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR