MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Magazin, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Ünlü oyuncu, Kemal Uzun’un vefat haberini alınca söyleşiyi yarıda bıraktı
Ünlü oyuncu, Kemal Uzun’un vefat haberini alınca söyleşiyi yarıda bıraktı


Atv’de yayınlanan Kanatsız Kuşlar dizisinin başrol oyuncusu Ümit İbrahim Kantarcılar, geçtiğimiz gün Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü öğrencilerinin düzenlediği Mozaik Söyleşileri etkinliğinde öğrencilerle buluştu.

Kantarcılar, dün evinde vahşice katledilerek öldürülen yönetmen Kemal Uzun’un vefat haberini sahnedeyken aldı.

‘SÖYLEŞİYİ YARIDA BIRAKTI’

Ünlü oyuncunun başrolünde yer aldığı ‘Kanatsız Kuşlar’ dizisini de yöneten Kemal Uzun’un vefat haberini alan Kantarcılar sahnede göz yaşlarına hakim olmadı ve söyleşiyi yarıda bırakmak zorunda kaldı.

‘ALKIŞLARINIZ ONA ARMAĞAN OLSUN’

Önceki gün partneri Melis Tüzüngüç ile sete giderken trafik kazası geçirdiği halde öğrencilerin davetini kırmayıp Trabzon’a giden Ümit Kantarcılar, vefat eden usta yönetmen için; “Az evvel babamızı, hocamızı kaybettiğimizin haberini aldım. Çok güzel bir insandı. Şimdi onsuz ne yapacağımı düşünüyorum. Alkışlarınız, ona armağan olsun. Mekanı cennet olsun.” ifadelerini kullandı.

Ayakta durmakta güçlük çektiği gözlemlenen ve ğrencilere katılımı için teşekkür eden Kantarcılar, ilk uçak ile İstanbul’a dönerek Adli Tıp Kurumu’na gitti.

📆 12 Aralık 2017 Salı 15:33   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR