MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Maltepe, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Maltepe’de bir minibüse giren hırsız paraları alıp kaçtı
Maltepe’de bir minibüse giren hırsız paraları alıp kaçtı


Maltepe’de bir minibüse giren hırsız, torpido gözünde ve şoför mahallinde bulunan cüzdanların içindeki paraları alıp kayıplara karıştı. Bir yılda 3 kez aynı minibüse giren hırsız araç kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Maltepe Zümrütevler Mahallesi Sinem Sokak’taki evinin önünde park halinde bulunan minibüse 1 yılda 3 kez giren hırsız minibüsün sahibi Mehmet Can Aslan’ı canından bezdirdi. En son Salı günü gece 03.30 sıralarında Aslan’ın evinin önünde park halinde bulunan minibüse giren hırsız, önce kimsenin kendisini görmediğinden emin olmak için etrafı kolaçan etti. Daha sonra da torpido gözünü ve şoför mahallini tek tek kontrol etmeye başladı. Kontrol ettiği bölmelerdeki cüzdanı ve paraları alan hırsız kayıplara karıştı.

 

Minibüs sahibini canından bezdiren hırsız kamerada

Yaşanan o anlar da araç kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, bir adamın minibüse girdiği ve etrafa bakmaya başladığı görülüyor. Daha sonra minibüsün bölmelerini kontrol etmeye başlayıp, bölmelerde bulunan cüzdanın içinden paraları aldığı görülüyor.

📆 14 Aralık 2017 Perşembe 10:33   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR