MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Belediye, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Eyüpsultan Belediyesi’nden ’Aile İçi İletişim ve Ergenle İletişim’ semineri
Eyüpsultan Belediyesi’nden ’Aile İçi İletişim ve Ergenle İletişim’ semineri


Eyüpsultan Belediyesi Aile ve Psikolojik Danışmanlık Birimi, velilere ’Aile İçi İletişim ve Ergenle İletişim’ konusunda seminer verdi.

Eyüpsultan Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı Aile ve Psikolojik Danışmanlık Birimi Eyüpsultan’daki okullarda velilere yönelik seminerler vermeye devam ediyor.

 

Eyüpsultan Belediyesi Aile ve Psikolojik Danışmanlık Birimi, Feridun Tümer İlköğretim okulunda’Aile İçi İletişim ve Ergenle İletişim’konularında seminer verdi. Günümüzde artan aile içi iletişimin azalması ve ergenlik dönemi yaşayan gençlerin sorunları hakkında veliler bilgilendirildi.

 

Seminerde, velilere çocuklarıyla nasıl iletişim kurmaları gerektiği ve cinsel istismarın nasıl önlenebileceği hakkında bilgi verildi.

 

Psikolog Çiğdem Morgil tarafından ’Cinsel İstismar’ ve Aile Danışmanı-Aile Koçu Meltem Şenel tarafından ’Aile İçi İletişim ve Ergenle İletişim’ konularıyla ilgili yapılan seminer veliler tarafından büyük ilgi gördü.

📆 14 Aralık 2017 Perşembe 12:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR