MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Belediye, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Kartal Belediyesi, gönüllü vatandaşlar ile sokak hayvanlarına ulaşıyor
Kartal Belediyesi, gönüllü vatandaşlar ile sokak hayvanlarına ulaşıyor


Kartal Belediyesi, bu yıl da kış aylarının başlaması ile birlikte gönüllü vatandaşlar aracılığı ile sokak hayvanlarına ulaşıyor. Kartal Belediyesi bu kapsamda ilçedeki gönüllü hayvan severlere, mahallelerinde bulunan hayvanları beslemelerini kolaylaştırmak amacıyla mama desteği sağladı. Kartal Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, mama desteğinin yanı sıra hayvan severlere mama ve su kapları da temin etti.

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Cengiz Türkmen, Veteriner İşleri Müdürü Mustafa Çoban, Veteriner İşleri Müdürlüğü çalışanları ve çok sayıda hayvan sever gönüllü vatandaşın yer aldığı mama dağıtımı sayesinde kış aylarında zor şartlarda sokakta yaşayan hayvanlar güvenli bir şekilde beslenme ve su ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Veteriner İşleri Müdürlüğü’nden mamaları teslim alan vatandaşlar, Kartal Belediyesi’nin hayvanlara gösterdiği hassasiyetten mutluluk duyduklarını ifade ederek Başkan Altınok Öz’e teşekkür etti.

Öte yandan her yıl olduğu gibi bu yıl da kar yağışının yoğun olduğu dönemlerde Kartal Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, Aydos Ormanı çevresinde mama dağıtımı yapacak.

📆 19 Aralık 2017 Salı 11:02   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR