MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Belediye, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Ümraniye Belediyesi 65 araçla kış boyunca çalışmalara devam edecek
Ümraniye Belediyesi 65 araçla kış boyunca çalışmalara devam edecek


Soğuk ve yağışlı havanın kendisini gösterdiği günlerde meteorolojinin uyarılarını dikkate alan Ümraniye Belediyesi, kış hazırlıklarını tamamladı. Belediye ekipleri greyder, kepçe ve kar küreme gibi yaklaşık 65 araçla kış boyunca Ümraniye’de kış çalışmalarına devam edecek.

Ümraniye Belediyesi Ulaşım Hizmetleri ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü, kış hazırlıklarını tamamladı. Vatandaşların iş ve ulaşımlarının aksamaması için karla mücadele ekipleri 24 saat esasına uygun vardiyalı olarak çalışacak. Kış çalışmaları eylem planını hazırlayan Belediyemiz Ümraniye’de kış aylarının olumsuz etkilerini minimuma indirmek için cadde cadde, sokak sokak çalışmalarını gerçekleştirecek. Kar ve buzlanmanın günlük hayatı aksatmaması için gerekli hazırlıkların tamamlandığını dile getiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Ümraniye Belediyesi olarak tüm araç gereç, iş makinesi ve ekiplerimizle üzerimize düşen hazırlıkları tamamladık’’ dedi.

 

Ümraniye Belediyesi Ulaşım Hizmetleri ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Ümraniye genelinde 18 adet kar küreme ve tuzlama aracı, 10 adet bakım onarım-tuzlama aracı, 6 adet Bobcat, 1 adet greyder, 9 adet (JCB) kepçe ve yaklaşık 200 kişilik personel olmak üzere 10 bölgede olumsuz hava koşullarında çalışmalarını sürdürecek. Gece ve Gündüz ekipleri olmak üzere vardiyalı olarak kar timi oluşturulurken, 35 mahallede meydana gelecek olumsuzluklara anında müdahale edilecek.

📆 21 Aralık 2017 Perşembe 17:40   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR