MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Belediye, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Kartal MEM ‘Doğu, Batı ve Aşk’ Temalı Şiir Dinletisi düzenledi
Kartal MEM ‘Doğu, Batı ve Aşk’ Temalı Şiir Dinletisi düzenledi


Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ‘Doğu, Batı ve Aşk’ Temalı Şiir Dinletisi Düzenlendi.

Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü uhdesinde düzenlenen “Doğu, Batı ve Aşk” temalı şiir dinletisi Bülent Ecevit Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Kartal Anadolu Lisesi, Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi ve ERA Kolejinin birlikte düzenlediği dinletiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza AKA, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Bahtiyar ÇAKMAK, Yıldırım DEMİRCİ, Dursun TEYRAN,
okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katılım sağladı.

Program Kartal Anadolu Lisesi Müdürü Ömer PERÇİN’in açılış konuşmasıyla başladı. Akabinde “Doğu ve Batı” temasıyla ERA Koleji öğrencilerinin okuduğu şiirler ve sergiledikleri oyun büyük beğeni topladı. “Kadının Semti Şiir” temasıyla Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin otantik bir sahnede mum ışığının halesinde okudukları şiirler dinleyicileri masivaya taşırken, anlattıkları masallar bin bir gece masalları tadındaydı. “Seslenirim Şiire: Nerdesin?” temasıyla Kartal Anadolu Lisesi öğrencileri şiirle musikiyi harmanlayıp hem kulaklara hem gönüllere hitap ettiler.

Toplu fotoğraf çekimiyle nihayete eren program sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza AKA, programın hazırlanmasında emeği geçen okul müdürlerini, öğretmenleri ve öğrencileri tebrik etti. Ayrıca tüm misafirlere programa gösterdikleri yoğun ilgi dolaysıyla teşekkür etti.

Programın ertesi günü İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza AKA, programı düzenleyen okulları ziyaret ederek programda emeği geçen öğretmenlerle ve öğrencilerle bir araya geldi. Keyifli geçen sohbetlerin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü okul yöneticilerine, ilgili öğretmen ve öğrencilere dört kitaptan oluşan kitap seti hediye etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü uhdesinde gerçekleştirilecek olan tüm etkinleri Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Programlar ve Etkinlikler Kitapçığından ve kartal.meb.gov.tr adresinde “Çalışma Takvimi” bölümünden takip edebilirsiniz.

📆 22 Aralık 2017 Cuma 16:48   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR