MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Kolay bağış yapmak için ‘En Heyecanlıyı Arıyoruz’ yarışması
Kolay bağış yapmak için ‘En Heyecanlıyı Arıyoruz’ yarışması


Bakıma muhtaç olan hayvan dostlarımız hakkında farkındalık yaratmakbağış yapmanın kolaylığı hakkında bilinçlendirmek ve daha çok kişiyi gönüllü olmaya teşvik etmek amacıyla projelendirdiğimiz “En Heyecanlıyı Arıyoruz” yarışmamız başladı.

Yarışma kapsamında yapmanız gereken tek şey, dostlarınızın en fazla 60 saniyelik videolarını bizlerleWhatsapp hattımız veya Instagram hesabımız üzerinden paylaşarak, adınız ve dostunuzun adıyla yarışmaya katılmanız!

 Yarışma videoları www.enheyecanliyiariyoruz.com sitesinde paylaşılacak olup, videosu en çok paylaşılan kişi adına Haytap Hayvan Hakları Federasyonu’na 1000TL bağış yapılacak, ilgili sertifika tarafına iletilecektir. 

 Yarışmanın birincisi dâhil, ilk on kişiye ise GMG logolu, üzerinde yarışmacı ve dostunun isminin yazılı olduğu birer kupa armağan edilecektir.

 Yarışmamıza 1’den fazla video ile katılım gösterebilirsiniz. 

 Yarışmamıza ait detaylı bilgileri www.enheyecanliyiariyoruz.com adresinden öğrenebilir, sorularınız içininfo@enheyecanliyiariyoruz.com adresine mail atabilirsiniz.

 Biz ekip olarak çok heyecanlıyız!

 Kolaylıkla katılınabilinen bu yarışma sayesinde, dostlarımızın heyecanlı anlarını daha çok kitleye ulaştırırken, yardım etmenin ne kadar kolay olduğu konusunda bilinçlenerek, daha çok kişiyi bu mutluluğa ortak etmeyi hedefliyoruz.

📆 26 Aralık 2017 Salı 13:29   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR