MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum » Ak Parti Kartal’a İlçe Başkanı kim olacak!

Ak Parti Kartal’a İlçe Başkanı kim olacak!AK Parti İstanbul İlçe Başkanlıklarında değişim süreci yaşanıyor. Bugün 28 Şubat 2018 günü yapılan temayül yoklamasında öne çıkan isimler oldu. Mevcut İlçe Başkanı Mehdi Alman’ın Nisan ayında yapılacak olan Genel Kurulda aday olmayacağını açıklaması üzerine yeni ilçe başkanının kim olacağı konusunda bugün teşkilat içinde temayül yoklaması yapıldı.

Yapılan temayül yoklamasında öne çıkan isimler arasında Av. Muhammer Bektaş, Adem Gökçe, Metin Bektaş, Ünsal Kıraç, olduğu iddia edildi. Temayül yoklama sonucu açıklandıktan sonra, il teşkilatının yapacağı çeşitli değerlendirmeler neticesinde Kartal’da sorumluluğu alacak isim kısa zaman içinde netleşecek.

Nasıl bir İlçe başkanı olmalı?

2019 seçimlerine Kartal’da yüksek bir başarı elde edebilmek için ilçe teşkilatının çok sıkı bir çalışma yapması gerekiyor. Teşkilatı çok iyi tanıyan herkesi partide buluşturabilecek donanımlı hırslı, dava adamı, Ak Parti isminden kendine menfaat sağlayan değil de Ak Partiye nefer gibi çalışacak özelliklerde bir isim olması gerektiği dile getiriliyor. Zira Ak Parti Kartal’da muhalefet durumundadır ve mutlak başarılı olmak zorundadır” şeklinde değerlendirmeler yapılmaktadır.

Etiketler: , , , , , ,
📆 01 Mart 2018 Perşembe 00:32   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR