MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Genel, Manşet, Sivil Toplum, Spor » Kartal’da çamur sahada mücadele eden futbol kulübü!

Kartal’da çamur sahada mücadele eden futbol kulübü!Cevizli Anadolu Spor Kulübü

460 bin nüfuslu Kartal’a yakışmayan çamurlu bir zeminde futbol mücadelesi veren azimli başarılı bir futbol takımı var. Adı Cevizli Anadolu Spor Kulübü, U-19 Ligde takımlarını desteklemek için gelen 3.000 taraftarı var ama böyle çamurlu bir zeminde futbol oynamak nereye kadar. Güzel bir futbol sahasını hak ediyorlar.

Cevizli Anadolu Spor Kulüp Başkanı Dursun Cıvak, yaptığı açıklamayla Kartal halkının bu takıma sahip çıkmalarını desteklemelerini istedi. Cıvak “2010/ Mayıs Ayında kurduğumuz Cevizli Anadolu spor kulübünün amacı hedefi, çocukları gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, başarılı yeni nesiller yetiştirmektir.
Yarınlarımızın aydınlık olması daha iyi bir gençlik yetişmesi için amatör spor kulüpleri ülkemiz için çok önem arz ediyor. Maddi imkansızlıklar içinde var olmaya çalışan kulüplerimize sahip çıkılması gerekiyor.


NTV spor takımımızın durumunu güzel bir haber yaptı, Fanatik haber yaptı.
Çamurda hiç bir geliri olmayan, yönetim kurulu arkadaşlarımızla özveri ile gayret ediyoruz.
460 bin nüfuslu Kartal ilçemizin 41 bin nüfuslu Cevizli mahallesinde tarihi spor başarılarına imza atıyoruz.

Geçtiğimiz günlerde yapılan önemli bir karşılaşmayı kötü zemin sayesinde kazanamayarak Lig şampiyonluğunu kaçırdı. Kartalspor takımı ile U19/1 lig Maçında zorlu zeminde yapılan mücadele neticesinde şampiyonluğu kaptırdı. Kazanan grup şampiyonu olacaktı, 2-2 berabere kaldık, Kartal spor şampiyon oldu.
Süper ligde bile çoğu takımın bu kadar taraftarı yoktur. Çamur sahada dakika 90 da şampiyonluk gitti.


Tek tesellimiz kazanan Kartal ilçemizin olması oldu.
Olağan üstü güvenlik, 3.000 civarında taraftar, yan hakeme cam şişe atıldı hakem 5-6 dakika yerde yattı, tatil etmesi gerekirken devam ettirdi.
Grup 2. si olduk, yazık oldu emeğimize, Kartal ilçemizde maddi geliri olanlar ortada. Bu takımın desteklenmesi gerekiyor.

Galeri
📆 08 Mart 2018 Perşembe 00:52   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR