MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Belediye, Manşet, Sivil Toplum, Toplum, Tuzla » Tuzla’da ‘Özel Çocuklarımız’ Gönüllerin Şampiyonu
Tuzla’da ‘Özel Çocuklarımız’ Gönüllerin Şampiyonu


Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu’na kayıtlı “Özel Çocuklarımız”, Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi kursiyerleri ile halı saha maçında karşılaştı. “Özel Çocuklarımız”, rakip takım taraftarının da desteğiyle sahadan gülerek ayrılan taraf oldu.

 

Tuzla Belediyesi Mercan Halı Saha Tesisleri’nde oynanan futbol maçına Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu’ndan sorumlu gönüllü Filiz Saltan, “Özel Çocuklarımız”, aileleri, Kadın Kent Gönüllüleri ve Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi kursiyerleri katıldı. “Özel Çocuklarımız”, Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi eğitmenleri ile ısınma hareketleri yaptı, ardından tek kale top oynadı. Maçı tribünlerden seyreden aileler, Kadın Kent Gönüllüleri ve Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi kursiyerleri alkış ve tezahürat ile ‘Özel Çocuklarımız’a canı gönülden destek verdi.

 

‘Özel Çocuklarımız’, Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi’ni yenerek kazandıkları galibiyeti Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya hediye ederek teşekkür etti.

📆 19 Mart 2018 Pazartesi 10:15   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR