MENÜ ☰
Ahmet Şimşek Koleji
Kartal Gazetesi » Eğitim, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Ahmet Şimşek Koleji öğrencileri, 23 Nisan’ı coşkuyla kutladı
Ahmet Şimşek Koleji öğrencileri, 23 Nisan’ı coşkuyla kutladı


Ahmet Şimşek Koleji İlkokul ve Ortaokul öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutladı. Ahmet Şimşek Koleji öğrencilerinin titizlikle hazırladığı 23 Nisan etkinliklerini aileler de ilgi ve beğeniyle izledi.

Ahmet Şimşek Koleji 8. Sınıf öğrencileri de, Türkçe Öğretmenleri Hüseyin Bayansal, Özge Alanyüz, Beden Eğitimi öğretmeni Göktürk Önal ve Müzik Öğretmeni Evren Elgin gözetiminde Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği törene katıldı. 7B sınıfı öğrencisi Alara Ateşçi de törende okuduğu şiirle takdir topladı.

Okulun gösteri merkezinde gerçekleştirilen, sunuculuğunu Sosyal Bilgiler Öğretmeni Funda Mamık’ın yaptığı etkinlikler saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ahmet Şimşek Koleji İlkokul-Ortaokul Müdürü Orhan Tekin ile Sosyal Bilgiler Öğretmeni Hakan Bereketli’nin günün anlam ve önemini anlatan konuşmalarının ardından da Video gösterimi gerçekleştirildi. Büyük bir coşkuyla devam etkinliklerde 2 A, B ve C sınıflarının modern dans gösterisi, 3 A, B ve C sınıflarının Latin Dans gösterisi, 3 D, E ve F sınıflarının Vals gösterisi, Pelin Ece Çetinova’nın piyano dinletisi, 4 D, E ve F ile 5 A, B, ve C sınıflarının halk oyunları gösterisi, 7B sınıfı öğrencileri Şevval Berra Ceyhan ile Durusu Dolanbay’ın şiir dinletisi, 5C ve D sınıflarının Modern Bale gösterisi ile 6 A, B ve C sınıflarının Modern Dans gösterisi ilgiyle izlendi.

Törenler sırasında ayrıca, Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği “Çocuk ve Gemi” konulu resim yarışmasında birinci olan 4A sınıfı öğrencisi Eylül Gökdemir’e Okul Müdürü Orhan Tekin tarafından ödül de verildi.

📆 24 Nisan 2018 Salı 16:37   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

# Takım O G B M A Y Av. P Eleme veya küme düşme
1 Başakşehir (A) 32 19 9 4 62 31 +31 66 2020-21 UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşaması
2 Trabzonspor[a] 32 17 11 4 71 37 +34 62
3 Sivasspor (X) 32 16 9 7 52 35 +17 57 2020-21 UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci eleme turu
4 Beşiktaş 32 17 5 10 54 40 +14 56 2020-21 UEFA Avrupa Ligi grup aşaması[b]
5 Galatasaray 32 14 10 8 50 34 +16 52 2020-21 UEFA Avrupa Ligi üçüncü eleme turu[b]
6 Alanyaspor 32 14 9 9 57 35 +22 51 2020-21 UEFA Avrupa Ligi ikinci eleme turu[b]
7 Fenerbahçe 32 14 8 10 55 43 +12 50
8 Gaziantep 32 10 12 10 46 48 -2 42
9 Antalyaspor 32 10 11 11 38 50 -12 41
10 Göztepe 32 10 9 13 40 45 -5 39
11 Kasımpaşa 32 11 6 15 48 54 -6 39
12 Gençlerbirliği 32 9 9 14 39 51 -12 36
13 Denizlispor 32 9 8 15 31 46 -15 35
14 Konyaspor 32 7 12 13 30 46 -16 33
15 Yeni Malatyaspor 32 8 8 16 44 47 -3 32
16 Çaykur Rizespor 32 9 5 18 34 54 -20 32 2020-21 1. Lig
17 Kayserispor 32 8 8 16 39 69 -30 32
18 MKE Ankaragücü 32 6 11 15 30 55 -25 29

BAĞLANTILAR