MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Büyükşehir, Eğitim, Genel, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » İBB ve Kartal Belediye Zabıtaları karşı karşıya geldi
İBB ve Kartal Belediye Zabıtaları karşı karşıya geldi


Kartal Belediyesi ve Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa organize edilen Teknoloji Bilişim Fuarının açılış töreninde Büyükşehir zabıtaları ve Kartal Belediye zabıtaları arasında gerginlik yaşandı..

Aldığımız bilgiler doğrultusunda, Kartal Belediyesinin Büyük Şehir belediyesine konuyla ilgili göndermiş olduğu izin yazısına fuar açılışına bir gün kala olumsuz yanıt gelmiş. İBB’den gelen yazıda gerekçe belirtilmediği sadece “Görülen lüzum üzerine uygun görülmemiştir” ifade edilen yazıya dayanarak İBB Zabıtaları kurulan standlar kaldırılmasını isterken, Kartal Zabıta ekipleride karşı müdahale için hazır bekletilmektedir.


Kartal Belediyesi yetkililerden aldığımız açıklamaya göre bu fuarın tamamıyla eğitim amaçlı olduğu ve bu açıdan bakıldığında Büyük Şehir belediyesi tarafından olumsuz yanıt alınmayacağı düşünülerek gereken hazırlık yapılmış olup, fuarın açılması için düzenlenen tören günün sabahında böyle bir engelle karşılaşılması beklenmiyordu..

Kartal Belediyesinin maddi anlamda hiçbir gelir beklemediği bu fuarın akibetinin ne olacağı merak konusu oldu.

Gelişmeleri yakından takip edip sizlere bildireceğiz..

Haber: Nuray Yılmaz İçli

Galeri
📆 02 Mayıs 2018 Çarşamba 16:23   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR