MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Eğitim, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Ahmet Şimşekli 4’ler bu günü unutmayacak
Ahmet Şimşekli 4’ler bu günü unutmayacak


Ahmet Şimşek Koleji 4. Sınıf öğrencileri, gösteri merkezinde düzenlenen yıl sonu şenliğinde aileleri ve öğretmenleriyle birlikte unutamayacakları anlar yaşadılar.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan yıl sonu şenliği, Koro-Gitar ve Keman orkestrasının gösterisi, Piyano dinletisi, video sunumu, 4. sınıf öğrencilerinin Bale, Modern Dans, Latin Dans, Halk Oyunları, Yabancı Dil Koro-Tiyatro gösterileri ile devam etti, ardından da ödül töreni ve geçiş töreni gerçekleştirildi. Şenliğin son bölümünde ise öğrencilere başarı belgeleri verildi ve kep atma töreni yapıldı.

“Çocuklarınızı ziyan etmeyin.”

Kolejin Kurucu Ahmet Şimşek törende yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Bizlere emanet ettiğiniz yavrularınız bu yıl ilkokulu bitirdiler, mezuniyet belgelerini aldılar ve bir üst kademeye geçerek ortaokullu oldular. Onlara gözümüz gibi baktık ve mükemmel bir şekilde yetişmeleri için, ailelerine, vatana, millete hayırlı birer insan olabilmeleri için ne gerekirse yapmaya çalıştık. Bizler birer sacayağıyız. Aile, okul ve öğrenci bir araya gelince başarı da gelir. Sizlerin desteği olmazsa bizler tek başımıza hiçbir şey yapamayız. Kurumumuz yıldan yıla tecrübe ve liyakat kazanmıştır, eğitim-öğretim sistemlerini sürekli yenileyerek kurumsallaşmıştır. Sizlere tavsiyem daima kurumsallaşmış okulları tercih edin. Kurumsallaşmamış, yeni kurulmuş, merdiven altı okullara heveslenmeyin ve çocuklarınızı ziyan etmeyin. Bizim gibi A sınıfı, kaliteli eğitim veren, liyakat ve tecrübe sahibi kurumları tercih edin. Kurumumuz sadece Milli Eğitimin verdiği programla kalmayıp, normal eğitim sisteminin ilerisinde ve daha mükemmel eğitim vermektedir. Bunun için sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetleri içine alan 24 etkinlik kulübümüz var. Yetenek akademilerini bunun için kurduk. Kulüplerimiz sadece eğlence ve oyun yerleri değildir. Burada yavrularımızın, sizlerin bile farkına varmadığınız yetenekleri keşfedilmektedir. Bu kulüpler öğretim sisteminin dışında bir eğitim sistemi uygulamaktadır ve yavrularımızı mükemmel yetiştirerek hayata hazırlamaktadır. Bütün gayemiz, ileride cemiyet hayatına atıldıklarında emsallerine göre sivrilmeleri, öne çıkmaları, mükemmel hale gelmeleri ve sizleri onurlandırıp, gururlandırmaları, vatana, millete faydalı olmaları ve Türklüğü dünyaya tanıtmaları içindir. Bizim idealimiz yüce Atatürk’ün çizdiği yoldur, O’nun ilke ve inkılaplarıdır. Atatürk’ün çizdiği yoldan gideceğiz.”

📆 02 Mayıs 2018 Çarşamba 16:12   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR