MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Eğitim, Genel, Manşet, Sivil Toplum » METEF 2018 Tanıtım Fuarı Kartal meydanda açıldı
METEF 2018 Tanıtım Fuarı Kartal meydanda açıldı


Meslekî Eğitim Tanıtım Fuarı “METEF” Kartal Meydanı’nda kapılarını ziyaretçilere açtı. Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün uhdesinde gerçekleştirilen, Kartal sınırlarında yer alan Mesleki ve Teknik Eğitim Anadolu Liselerinin yaptıkları çalışmaların sergilendiği METEF 2018 Tanıtım Fuarı renkli bir açılışa sahne oldu.

Açılışa Kartal Kaymakamı Cemil AKSAK, Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza AKA, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan YÜKSEL, Kartal Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Hüseyin ÖZKUL, Kartal Kızılay Şube Başkanı Müjdat KEÇELİ, Kartal İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa DENİZ, Türkiye Gençlik Vakfı Kartal İlçe Başkanı Mustafa KIRAÇ, basın mensupları, sivil toplum temsilcileri, okul müdürleri, basın mensupları, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve çok sayıda vatandaş iştirak etti.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programın açılış konuşmasını Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Bülent TOPAL yaptı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza AKA bir konuşma yaparak bu yıl ikincisi düzenlenen METEF Tanıtım Fuarının geleneksel hale gelmesini arzuladıklarını, özellikle ortaokul öğrencilerine bilinçli bir meslek seçimi noktasında söz konusu fuarın büyük katkı sağlayacağına inandıklarını ifade etti. Ali Rıza AKA fuarın açılmasında emeği olan idareci, öğretmen ve öğrencileri tebrik ederken; katkıları için Kartal Kaymakamlığı’na, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ve Kartal Belediyesi’ne teşekkür etti.

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan YÜKSEL de programda bir konuşma yaptı. Gökhan YÜKSEL yaptığı konuşmadamesleki eğitimin öneminden bahsederek, fuarı düzenleyen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teşekkür etti.

Kartal Fatma Aliye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan Kartal Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları Ekibinin sergilediği performanslarla devam eden programda Kartal Kaymakamımız Cemil AKSAK ve diğer protokol üyeleri kurdele keserek METEF 2018 Tanıtım Fuarının açılışını gerçekleştirdiler ve fuar alanını gezdiler.

Kartal Meydanında 3 gün süreyle ziyarete açık olan METEF 2018 Tanıtım Fuarı, Perşembe ve Cuma günü de ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Galeri
📆 03 Mayıs 2018 Perşembe 13:10   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR