MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Genel, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Yıldız, güven tazeledi
Yıldız, güven tazeledi


Türkiye Emekliler Derneği Kartal Şube sinin olağan Genel kurulu  Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı  Başkanı Kazım Ergün, Genel Başkan Yardımcısı Ömer Kurnaz, Trabzon, Van,Kayseri,Mersin,Adana,Bursa,Eskişehir,Bartın Edremit, Kocaeli, Sakarya, İzmir Şube Başkanları,Türkiye Emekliler Derneği Genel Merkez Eğitim Genel Sekreteri ve Kartal Emekliler Derneği Şube Başkanı Arif Yıldız,Kartal Cumhuriyet Halk Partisi Başkan Yardımcısı Özer Aydın,Soğanlık eski Belediye Başkanı Bahtiyar Kururu,Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları Av. Hüsnü Yeşilyurt, Hüseyin Tozkoparan,Kartal Mahalle Muhtarları,Av. Celal Ülgen ve  Kartal Emekliler Derneği üyeleri katıldı.İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan genel kurul salonunun tıklım tıklım dolduğu dikkat çekti.

SORUNLAR DİLE GETİRİLDİ

Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün,  yaptığı gündem dışı konuşmasında, emeklilere yeni ve modern sosyal tesisler kazandırmak için yoğun bir çalışma başlattıklarını ve Afyon-da Termal Tesis olabilecek kapasite de arsa aldıklarını hatırlattı. Ergün,12 Milyon 300 bin emeklinin geçim sıkıntısı çektiklerini, her geçen gün ağırlaşan geçim şartlarında ayakta kalabilmek için adeta ölüm kalım savaşı verdiklerini belirterek,” Emekliler hiç kesmeden korkmazlar, sadece Allah-tan korkarlar. İntibak yasası her emekliyi kapsayacak şekilde çıkarılmalıdır” yorumunu yaptı.

LOKAL YAPILMASINI İSTEDİ

Kartal  Emekliler Derneği Şubesi Başkanı Arif Yıldız, yapmış olduğu selamlama konuşmasında:”Kartal Belediyemizde  Kartal-da emekli lokali yapsın” çağrısında  bulundu.Yıldız, emeklilerden alınan  sağlık ve ilaç katkı paylarının kaldırılmasını isledi.Bu arada Türkiye Emekliler Derneği Kartal Şubesine olan  hizmet ve katkılarından dolayı 15 emekli üyeye birer “TEŞEKKÜR” Plaketi sunuldu.

YILDIZ YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

Gündem Maddeleri bir bir oylandıktan sonra  açık oy açık tasnif  yapılan 22. Genel kurulunun yeni delegeleri şu isimlerden belirlendi.

18 yıldır  Türkiye Emekliler Derneği Kartal Şubesinin Yönetim kurulu Başkanlığını yapan Arif Yıldız,yeniden başkan seçildi.Yönetim kurulu üyeleri.

ARİF YILDIZ (BAŞKAN)

1-NEBİYE KIYICI

2-HÜSEYİN ARAZ

3-HASAN ÇELİKKOL

4-HÜSEYİN AKSOY

YEDEK ÜYELER

1-SAADET KÖSE

2-KAZIM ÜN

3-HÜSEYİN KAYA

4-GÖNÜL KILIÇ

5-HALİL İBRAHİM NARİN

DENETİM KURULU

ASİL ÜYELER

1-KADİR ÇELİK

2-ALİ ASKER ALAÇAYIR

3-KEMAL YILMAZ

YEDEK ÜYELER

1-KEMAL ASLAN

2-CAFER KURT

3-AHMET AKAR

Genel Kurul sonuçlandıktan sonra Genel merkez, şube başkanları,yeni yönetim ve genel kurul üyeleri toplu halde motor gezisi ile Ada gezisi yaptılar.

Etiketler: , ,
📆 07 Mayıs 2018 Pazartesi 15:56   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR