MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » ‘Şehir Kariyer Festivali’ öğrencileri iş dünyasıyla buluşturuyor

‘Şehir Kariyer Festivali’ öğrencileri iş dünyasıyla buluşturuyorİstanbul Şehir Üniversitesi Kariyer Merkezi tarafından, bu yıl ikincisi düzenlenen “ŞEHİR Kariyer Festivali”, 9-10 Mayıs tarihlerinde Dragos Kampüsü’nde gerçekleşecek. Albayrak Holding, Ericsson, LC Waikiki, TRT World, Vakıf Katılım, Yıldız Holding gibi sektöründe lider şirketlerin katılacağı festivalde öğrenciler iki gün boyunca iş dünyasıyla iç içe olacak.

 

İstanbul Şehir Üniversitesi Kariyer Merkezi tarafından, öğrencileri iş dünyasının önde gelen isimleriyle bir araya getirmeyi ve onları profesyonel hayata tam donanımlı olarak hazırlamayı amaçlayan ‘ŞEHİR Kariyer Festivali’nin ikincisi, 9-10 Mayıs tarihlerinde Dragos Kampüsü’nde düzenlenecek. Bu yıl “Desire the Future” temasıyla gerçekleşecek etkinlikte öğrenciler iki gün boyunca, farklı sektörlerden temsilciler ve üst düzey yöneticilerle bir araya gelme imkanı bulacak.

 

9 Mayıs’ta gerçekleşecek etkinlik programında öğrenciler, Al Sharq, CarrefourSA, Dünya Gazetesi, E – Bebek, File, Haberler.com, Huawei, İHH,  Kiğılı, Kuveyt Türk, Mental HR, Saat&Saat, Sola Unitas, Türkiye Maarif Vakfı, TRT World, Vakıf Katılım gibi Türkiye’nin önde gelen şirketleri hakkında bilgi alarak, staj ve iş başvurusunda bulunabilecek.  Festival kapsamında 10 Mayıs’ta düzenlenecek panellerde ise Albayrak Holding, Ericsson, Huawei, LC Waikiki, Yıldız Holding gibi lider şirketlerin üst düzey yöneticileri sektör deneyimlerini ve yeni mezun işe alım politikalarında izledikleri yolları anlatmanın yanı sıra öğrencilerin sorularını da yanıtlayacak. İstanbul Şehir Üniversitesi öğrencileri ‘ŞEHİR Kariyer Festivali’ boyunca çeşitli work shoplar ve eğlence aktiviteleri ile iş dünyasıyla iç içe iki gün geçirecek.

📆 08 Mayıs 2018 Salı 15:01   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR