MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum » İYİ Parti lideri Akşener yerel basına önem verelim derken; Kartal Teşkilatı bakın ne yaptı!
İYİ Parti lideri Akşener yerel basına önem verelim derken; Kartal Teşkilatı bakın ne yaptı!


İyi Parti basına hangi gözle bakıyor!

İYİ Parti lideri Akşener yerel basına önem verelim derken; Kartal Teşkilatı bakın ne yaptı!

Yerel Basının tepkisini çekmek adına her türlü yanlış adımı atma gayretinde olan İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı kendi adresinde kendi gazetesini yayınlamaya başladı.

İstanbul’da bir süre önce yerel basın mensupları ile bir araya gelen İYİ PARTİ Genel Başkanı Meral Akşener, yerel basına verdikleri önemi ve destekleri konusunda net mesaj verirken, Kartal’da bulunan İlçe teşkilatı ise, Genel Başkanlarının bu mesajını yanlış anlamışlar herhalde ve kendi gazetelerini yayınladılar.

Yerel Gazetelerin ne kadar önemli ve vazgeçilmez olduğunu, özellikle de seçim sürecine girilirken, onlardan kendilerine gelecek destek ile bazı şeyleri aşmayı hedeflediklerini ifade eden ve bunu hemen her platformda tekrarlayan İYİ PARTİ Genel Başkanı Meral Akşener’in sözlerini yada düşüncelerini hiçe sayarcasına, Kartal İYİ Parti İlçe örgütü kendi gazetesini çıkartarak, yerel basınla arasına duvar ördü adeta. İyi Parti Milletvekili aday adayları da, “Basına ihtiyacımız yok, bizim kendi gazetemiz bize yeter” düşüncesiyle hareket ettikleri ifade ediliyor.

Ülkeyi yönetme iddiasında olan bir siyasi partinin ilçe teşkilatının yaptığı bu girişim tepkiyle karşılandı.

Galeri
📆 14 Mayıs 2018 Pazartesi 12:07   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR