MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Ümit CANBOLAT
Alası bizde var!


Oyaladılarda oyaladılar etmen eylemen Suriye’ye girmen. Söz istedik verdiler güvence dedik he bizde var dediler, dostmuyuz dedik alasından, müttefikmiyiz ne demek dahada iyisi stratejiğinden hemde velhasıl yalan dolan 2-3 yıl oyaladılar peki sonuç; Şanlı Türk Ordusu ne derse o.

 

Sana Almanların 105 uçağı uçamıyor demiyom oğluummm,

İngilizler yaşlandı savaşacak kimsede yok hiç demiyom,

Koskoca Avrupa’nın Türklere karşı duracak gücü yok da demiyom.

 

CIA eski Başkanı Orgeneral David Petraeusa ne deyyo ;

“Türklerden bahsediyoruz, kontrolümüzdeki Araplardan değil. Düzenli taktik ve biz de bile olmayan disiplinli bir orduya sahipler.

Geri çekilme gibi bir huyları yok ve bu olasılığı hiç düşünmüyorlar. Top yekün savaşan bir millet. Olasılık hesapları yapmıyorlar, akıllarında toprakları ve dinleri varsa kaygılanıp sonlarını düşünmüyorlar.

3-5 Patriot için Avrupa’nın kapısını çaldığımız zamanları unutmayalım.

Size bir Kızılderili hikayesi anlatayım bu Coniler amerika keşfinden sonra buralara yerleşince bakıyolarki Kızılderiler var beyazların sayısıda az bunları nasıl yok ederiz diye plan yaparlar.Sonra Ciyu kabilesine derlerki size tabanca verelim içki alalım hem daha kolay avlanırsız, tabancayı satarlar, Apache’lere giderler Ciyular tabanca almış yarın oburgün size sıkmasın bunlar deyip onlara tüfek satarlar. Cayen’lere gidip bu iki kabile çok güçlendi sende zayıf kaldın der onuda silahlandırır. Silahın olduğu yere bide fitne iş tamam kabileler birbirini yer durur.Sonra bunlar otomatik tüfeklerle gelir kalanları temizler gerisinide esir alıp topraklarına el koyar. Demem oki oğlummm oyun belli, sen ordunu sağlam tutki yarın obürgün bunların oyununa gelme.

 

 

Bakalım Türk Ordusunun Savaşma kabiliyetini arttıracak hangi silahlar envanterine girmiş girecek.

Nisa Suresi 71.Ayet:

Ey iman edenler! Düşmana karşı her türlü savunma tedbirinizi alınız. Onlara karşı ya küçük birlikler halinde hareket ediniz veya top yekün seferber olunuz.

 

 

Aşağıdakilere bile ihtiyacımız yok ama 🙂

 

Tcg Anadolu :Amfibi Hücum Uçak Gemisi Alanında Tek


Hürjet : Jet Motorlu Savaş Uçağı

Kaan (Bora) Füzeleri : 280 Km Menzil (600 Km yolda)

Altay Tankı


Bayraktar Siha : Silahlı İnsansız Hava Aracı

Korkut : Alçak İrtifa Hava Savunma Sistemi

Hisar : Alçak ve Orta İrtifa Hava Savunma Sistemi


Koral : Radar Sistemi (Düşman Sistemlerini de Karıştırır haa)

Daha Onlarca yeni Teknolojik Ürün ve Silah Hava Kara ve Deniz Kuvvetlerimizde hizmete girdi ve girmeye devam edicek. Milletin İradesiyle Türk Ordusunun gücü birleşti mi değmen keyfimize, demem odur ki Türkiye artık o eski rutinlerinden kurtuldu.

Roketsan F16 larda kullanmak için füze üretimine başlayınca eskiden parayla bile bize satmak için kırk dereden kırk su getirttikleri füzelerin fiyatını 10/1 fiyatına düşürdüler ki biz üretmeyelim.

Yemezler Coni geçti o günler…

 

 

Galeri
Etiketler: , ,
📆 14 Mayıs 2018 Pazartesi 19:35   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR