MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum » Müjdat Keçeli’den Ak Partiye bu kaçıncı gol?
Müjdat Keçeli’den Ak Partiye bu kaçıncı gol?


Kartal Belediye Meclisinde Ak Parti gurubu için hayati derecede önem arz eden bazı oylamalarda çeşitli mazeretler göstererek katılmayarak yapılan oylamanın Ak Parti aleyhine sonuçlanmasına sebep olan Meclis Üyesi Müjdat Keçeli, yine skandala imza attı.

Ak Parti Kartal Belediye Meclis üyesi Müjdat Keçeli, 2. Kez Altınok Öz’ü kurtardı!

Müjdat Keçeli Mensubu olduğu Ak Parti için en önemli gününde meclise yine gelmeyerek arkadaşlarının başarısızlığına neden oldu.

Kartal Belediye Meclisi Haziran ayı ilk birleşimini Yılmaz Tuncer Başkanlığı’nda yaptı. CHP’den Belediye Başkanı ve 6 Meclis Üyesi katılmazken, Ak Parti’den sadece Müjdat Keçeli katılmadı.

Keçeli 2. defa Altınok Öz’ü kurtardı!

Mayıs 2018 ayında Belediye Meclisinde Altınok Öz’e verilen “yetkinin iptali” için Ak Parti Meclis Üyesi Haydar Göksoy meclise dilekçe verip oylanmasını talep etti. CHP’den 15 meclis üyesi Ak Parti’den 15 meclis üyesi karşılıklı oy kullandılar. Ak Parti için önemli olan bir günde Müjdat Keçeli’nin katılmaması nedeniyle oylar eşit sayıldığı için meclis başkanının oyu iki oy sayılarak yetki iptal edilmedi. CHP’li 6 meclis üyesi gelmeyerek Altınok Öz’e verilen yetkinin iptali için bir nevi katkı sağlarken, Müjdat Keçeli gelmeyerek Öz’ün yetkisini sağlamlaştırdı.

Gelemem! Bir hastam var!

Müjdat Keçeli’nin meclis üyesi olduğu Partisi ve Kartal için önemli günlerde meclise gelmemesi meclisi izleyenler tarafından çok manidar karşılandı. Kendisini arayarak “meclise gel önemli” diyen meclis üyesine Keçeli’nin, “Gelemem! Bir hastam var çok önemli onunla ilgilenmem gerekiyor! dediği iddia edildi.

📆 05 Haziran 2018 Salı 00:43   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR