MENÜ ☰
Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Genel, Manşet, Politika » Ak Parti İl Başkanı Şenocak’tan Kartal’a özel ilgi!
Ak Parti İl Başkanı Şenocak’tan Kartal’a özel ilgi!


Ak Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Kartal İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

İlçe Yönetimi, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Mahalle Başkanlarının hazır bulunduğu ziyarette İl Başkanımız;  göreve geldiği dört aylık süre zarfında Kartal’a gerçekleştirdiği dördüncü ziyareti olması hasebiyle Kartal’a verilen değerin iyi anlaşılmasını ve bunun karşılığında Kartal Belediye Başkanlığı’nın tekrar kazanılmasını beklediklerini söyledi.

Belediye seçimleri sürecinde tüm teşkilatın birlik ve beraberlik içerisinde sadece adayların etrafında kenetlenmesinin önemine dikkat çeken İl Başkanı Bayram Şenocak; aday adaylığı müracaatları başta olmak üzere tüm seçim takviminin YSK tarafından belirlenen çerçeve içerisinde Genel Merkez ve İl Başkanlığı düzeyinde yürütüleceğini belirterek, dava bilinci ve kardeşlik hukuku içerisinde çalışarak Kartal’ın Ak Belediyeciliğe kazandırılacağına olan inancını tekrarladı.

Ziyarete katılan tüm teşkilat mensuplarıyla teker teker tanışarak görüş ve önerilerini dinleyen İl Başkanı Şenocak; yeni atanan mahalle başkanlarına da hayırlı olsun dileğinde bulunarak, tüm teşkilattan mesai mevhumu gözetmeksizin çalışmalarını beklediğini söyledi.

İlçe Başkanı Gürkan Akyol; İl Başkanımızın ziyaretinden ve Kartal’a verdiği önemden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Belediye seçimlerinden zaferle çıkmak için tüm teşkilatın hazır olduğunu ve herkesin elinden geleni fazlasıyla yapacağından emin olunmasını belirterek, “Kartal’a verdiğiniz bu önem teşkilatımızın özveri ve gayretleriyle inşallah karşılıksız kalmayacaktır” dedi.

Galeri
📆 15 Ağustos 2018 Çarşamba 10:02   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR