MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum » Şimşek, Kartal’ı mutlaka alacağız!
Şimşek, Kartal’ı mutlaka alacağız!


Arzu Öğüt Şimşek: “Kartal’ı hizmet aşkıyla kavuşturmak için 4 ay 24 günümüz var!”

AK Parti Kartal Kadın Kolları, kuruluşundan bu zamana kadar teşkilatta görev yapan partililerle “Ak sevdaya gönül veren emektar” teşkilat mensuplarıyla birlik ve dayanışma toplantısında bir araya geldi.

Bir restoranda gerçekleştirilen toplantıda konuşan AK Parti Kartal Kadın Kolları Başkanı Arzu Öğüt Şimşek; “Bu göreve 24 Nisan’da bu göreve gönüllü olarak geldik, 24 Haziran’da alnımızın akıyla çıktık. Şimdi Kartal’ı gerçek hizmetle buluşturmanın zamanı, 4 ay 24 günümüz var, 4 saatimiz de olsa durmadan çalışmaya devam edecek ve Kartal’la artık kavuşacağız”

Toplantıya AK Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol, İstanbul Kadın Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Şengül Yiğit’in yanısıra İl Kadın Kolları Yönetiminden Ebru Kahraman ve Tülay Kalav’da kısa süren birer konuşma yaptılar.

Şimşek, ya bu Kartal’ı alacağız, ya bu Kartal’ı alacağız!

“Bir daha 30 Mart olmayacak, bir daha 2019’un martı olmayacak. Biz kasımda başladık, kasımda aşk başkadır diye paylaşımlarda bulunuyoruz, yüreğimizi bu işin içine koyalım 2019 martını zaferle Cumhurbaşkanı’mıza hediye ederek, bu Kartal’ın tarihini değiştirelim. Bütün adaylarımız yürekten tebrik ediyoruz, hiçbir aday adayının peşinden koşmuyoruz. Hiçbir aday adayımıza bölünmeyeceğiz. İşimiz gücümüz Kartal, ya bu Kartal’ı alacağız, ya bu Kartal’ı alacağız!” cümleleri ile konuşmasına devam eden Şimşek, ilçe teşkilatına da destekleri için teşekkür etti ve mikrofonu Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol’a teslim etti.

Akyol, Kim ne derse desin, biz bu Kartal’ı alacağız

AK Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol’da Kartal konusunda kararlılıklarını vurgulayarak “Mevsim hazır Kartal hazır. Biz davaya çıkarken bir beklenti içerisinde olmadan bu yola çıktık, tek dileğimiz, tek temennimiz, tek isteğimiz Kartal’ı almak. Kim ne derse desin, biz bu Kartal’ı alacağız” dedi.

Biz aday adaylık sürecini başlattık, 18 Kasım’da da elektronik ortamda temayyül yoklaması yapacağız. Mahalle başkanlarımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve davamıza hizmet eden bütün arkadaşlarımıza, belediye başkan adayımızın kim olması gerektiğini, kimin istendiğini soracağız.” şeklinde konuşmasına devam eden Akyol da çalışmaları için kadın kollarına teşekkür ederken, yapılması gereken her şey için desteklerini esirgemeyeceklerini vurguladı.

Galeri
📆 06 Kasım 2018 Salı 18:32   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR